2733
2739
عنوان

مامانا کمک نوزادم🥺

438 بازدید | 39 پست

دخترم ۴۲ روزشه دائم زور میزد و به خودش میپیچید خودم بدون تجویز پزشک دو روزه گریپ میکسچر نرس هاویز میدم خیلی اروم شده همش خوابه، نگرانم 

یه مورد دیگه اینکه دخترم همچنان زردی داره، چهار روز بعد دنیا اومدن ازمایش داد ۱۳ بود، همه کاری کردم از اوردن دستگاه تو خونه تا شستن با عرق کاسنی و دادن اب انار اما خیلی کم اومد پایین الان بعد ۴۲ روز همچنان رو زردی ۱۱ هست، 

ممنون میشم راهنماییم کنید

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....

خودت گرمی نخور بذار زردیش بیاد پایین 

مایعات زیاد بخور 

شکمشو با روغن زیتون ماساژ بده 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم جای بچه ات رو زیاد گرم نکن بخاطر زردیش میگم...

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2731
خودت گرمی نخور بذار زردیش بیاد پایین  مایعات زیاد بخور  شکمشو با روغن زیتون ماساژ بده&nb ...

اولش خیلی رعایت کردم انقدر که از خوردن سردی زیاد استخونام تیر میکشید، ولی دکترش گفت ربطی به تغذیه مادر نداره منم دیگه همه چی خوردم😔

2740
همین آلان پاشو ببرش دکتر اطفال برای زردی که قرص بده تا سه روز دیگه خوب میشه

فردا وقت ازمایش و دکتر دارم، به دکترش گفتم هیچی نداد، گفت الان دیگه خطر نداره ولی نمیدونم چرا پایین نمیاد همه ازمایش هاش هم خوب بود

خودت اصلا گرمی نخور  تا میتونی انار و آب انار بخور قطره بیلی ناستر هم بهش بده

قطره هم دادم تاثیر مداشت، اولش کلی انار خوردم دوتا قطره هم نو دهان نوزادم چکوندم باز هم بی اثر بود

بچه اینجوری سردیش میشه بیشتر دل درد میگیره مثل من نکن حتما ببرش دکتر تا خیالت راحت شه

باشه عزیزم فردا باز میبرم، اما اینکه این همه طول کشیده برام نگران کننده است

فردا وقت ازمایش و دکتر دارم، به دکترش گفتم هیچی نداد، گفت الان دیگه خطر نداره ولی نمیدونم چرا پایین ...

الان چند زردیش؟منم یه دکتر بردم دکترش دارو نداد بعد نزدیک بود یک ماهش تموم شه بردمش یه دکتر دیگه سریع قرص داد خدا شاهده مینشسم تو آزمایشگاه و بیمارستان زار میزدم التماسش میکردم بستری کنند می‌گفتند چون نوزاد هست بیشتر مریض میشه بستری نمیکردند

قطره هم دادم تاثیر مداشت، اولش کلی انار خوردم دوتا قطره هم نو دهان نوزادم چکوندم باز هم بی اثر بود

منم دخترم داشت تا نزدیکای دو ماه یادمه روزای آخرم دوباره براش ۲ و ۳ روز دستگاه گرفتم 

دو تا از اون قطره ها دادم 

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐
2706