2733
2739
عنوان

سرماخوردگی بچه پنج ماهه

46 بازدید | 5 پست

سلام خانوما پسرم پنج ماهشه و سرما خورده ن سرفه میکنه ن ابریزش بینی داره فقط گرفتگی بینی داره کلن سرما خوردیش خفیفه برا اینکه شدیدتر نشه ایده ندارید ک تا حالا خودتون تجربش کرده باشین شیره خودمو میخوره خودم دمنوشی چیزی بخورم بازم اثری داره 

ببرش دکتر چون زیرشش ماه دارو نمیدن معمولا دور از جون اگه شدید باشه بستری میکنن اگرم خفیفه بهرحال خودشون یه چی میدن سرخود اونم بچه زیر شش ماه اصلااااا اقدام نکن نهایت یه اسپری بینی یا بخور توی هوای خونه دمنوش اینام خیلی نخور حتی واسه آدم بزرگم ممکنه کبدش مشکل پیدا کنه بچه ک جای خود داره

اره عزیزم دمنوش آویشن بخور' لعاب برنج هم خوبه یکی دو قاشق چایخوری بهش بدید ' قطره شستشو بینی هم واسه ش استفاده کنید' واسه گرفتگی بینیش میتونید یه کتری آب یا دستگاه بخار روشن کنین هوای خونه مرطوب شه ' خدا حفظش کنه🥰

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=326410470]ببرش دکتر چون زیرشش ماه دارو نمیدن معمولا دور از جون اگه شدید باشه بستری میکنن اگرم خفیفه بهرحال خود ...[/QUO گفتم حالا  ک فقط گرفتی بینی داره نبرمش دکتر خودم تو خونه درمانش کنم اما منظورم اینکه خودم چیزایی ک بدردش بخوره بگیرم بخورم تقویت شه بدنش ضعیفتر نشه میدونم دکتر ببرم جز قطره چیزی نمیده