2733
2734

واقعا نظری ندارم نه میتونم بگم خوبه نه بد

نمیدونم چیکار کنم

کلا ۲۴ نفرن این نفر ۸ شده..

من بیشتر از عاشق شدن در یک نگاه به از چشم افتادن در یک حرکت اعتقاد دارم..                      کاربری دست*دونفر*

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوره دوم متوسط بیاد ۱۰ هم بگیره باید کلات بندازی رو هوا هشتم ک چیزی نیس

دهم عزیزم رتبه هشت تو کلاس شده 

من بیشتر از عاشق شدن در یک نگاه به از چشم افتادن در یک حرکت اعتقاد دارم..                      کاربری دست*دونفر*
تااین حد مهم ?مگه قرار کار خاصی کنید؟

عزیزم دبیرستان تاثیر معدل و اینا مهمه درسته نوبت اول ملاک نیست اما خودش میگه اگه نوبت دوم هم اینجوری بدم خیلی بد میشه چون بیست درصد کنکور و اگه خراب شه..

این سخت بازیا چیه اخه  من یه عمر درس خوندم نمره اول کلاس به چه دردم خورد  فقط دبیرستان م ...

خب دبیرستان دیگه عزیزم..🤦🏻‍♀️

عزیزم دبیرستان تاثیر معدل و اینا مهمه درسته نوبت اول ملاک نیست اما خودش میگه اگه نوبت دوم هم اینجوری ...

دخترای خودم هفتم ودهم هستن هنوز کارنامه نگرفتن ،درسشون خوبه ولی هیچ وقت تحت فشار نمیذارمشون

2706