2737
2739
عنوان

اونایی که بچه شیرخشکی دارن بیاین

143 بازدید | 17 پست

سلام بیست تا قوطی شیرخشک ببلاک ۱  دارم 

واسه بچه هام خریده بودم که یهو آلرژی به پروتئین گاوی پیدا کردن دکتر گفته از این به بعدفقط باید شیرخشک پپتی بدم   

اگه خودتون میخواین یا کسی رو سراغ دارین که بخواد لطفا معرفی کنین ...پول خریدنشون رو به زور جور کردیم 

در ضمن ساکن بجنورد هستیم

در زندگی هرگاه حس کردی :    برای در یاد ماندن نیاز به یادآوری داری .....      اجازه بده تا فراموشت کنند....

ببر داروخونه بفروش

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببر داروخونه بفروش

داروخونه بردم نگرفت گفت زیر قوطی یه بارکد هست که وقتی یکبار وارد سامانه شده دیگه وارد نمیشه 

در زندگی هرگاه حس کردی :    برای در یاد ماندن نیاز به یادآوری داری .....      اجازه بده تا فراموشت کنند....
2731
ببر داروخانه تعویض کن 

داروخونه بردم نگرفت گفت زیر قوطی یه بارکد هست که وقتی یکبار وارد سامانه شده دیگه وارد نمیشه 

2740
2706