2737
2739

یک هفته است بچه رو از شیر گرفتم. تدریجی هم بوده. شیر روز رو کم کردم بعد قطع کردم بعد شیر شب کم شد و بعد یک هفته است دیگه شبها شیر نمیخوره.

الان معلومه شیرم کم شده اما سفت هم شده. داره میره به سمتی که درد بگیره

آیا بدوشم؟ یا تحمل کنم؟

تجربه های قبلی این مشکل رو نداشتم. برکت این بچم خیلی بیشتر بود انگار. وقتی یک ماهه بود حتی از هاله پستان هم شیر میزد بیرون.

کاربر قدیمی ام...یعنی خیییلی قدیمیا  اون موقع که اغلب کاربرا نمیدونستن نی نی سایت چی چی هس.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا من یه بچه ه دارم وقتی خاستم بگیرم دکتر گفت شیرت را حتما بدوش چون مثل کیست های چربی سفت میشه و د ...

منم از همین میترسم. سابقه ماستیت دارم. الان مثل اون موقع نیست ولی وای اگر بشه...

کاربر قدیمی ام...یعنی خیییلی قدیمیا  اون موقع که اغلب کاربرا نمیدونستن نی نی سایت چی چی هس.

خب تا اینجای کار دوتا پاسخ بسیار متفاوت دریافت کردم.

خدا آخرعاقبت همه رو ختم به خیر کنه

2738
من دوتا بچه از شیر گرفتم یعنی یک هفته پدرم دراومد از بس اذیت شدم ولی سینهام را خالی نکردم چون دوباره ...

اون دوتا رو از شیر گرفتم خیلی سبک بود.

این یکی انگار تا سه سالگی جا داره شیر بخوره