2752
2734
عنوان

کیا تو غربت زندگی میکنن

321 بازدید | 15 پست

سلام.

دلم تنگ اون روزها شد که مادربزرگ و پدربزرگم زنده بودن و خونشون جمع میشدیم و بچگی میکردیم شاد بودیم.

بزرگا که میرن دیگه همه چی عوض میشه.

الانم که توی شهری زندگی میکنم که جز مادر و خواهرهای همسرم کسی نیست.

اوناهم انقدر درگیر کار و زندگی هستن که زیاد نمیبینمشون.

اگر روزی مادرشوهرم نباشه چیکار کنم؟

تمام فامیلامون از ایران رفتن خیلی تنهاییم.

خانواده خودمم توی شهر دیگه ای هستن و خیلی دوریم سالی یکی دوبار همو میبینیم😭.

حدا کنه امام زمان عج زودتر ظهور کنن چون واقعا زندگیا خیلی عجیب شده همه فقط صبح تا شب میدوان که بتونن زنده بمونن ولی هیچ لذتی از زندگی نمیبرن.

شما هم خیلی دلتنگ مادربزرگاتون میشین؟دلتنگ فامیلاتون و...

پدر همسرم که فوت شدن کسی نبود دوروبرمون که آروممون کنه همه مهاجرت کردن.و من خیلی آسیب دیدم فقط به لطف امام زمان عج سرپا شدم.

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...

خونه الان من و همسرم چندمتر موندهه به خونه بچگیامه یه شب رفتم تو کوچهه زل زدم به درودیوارا انگار زمان وایساده بود با بغض توگلو داشتم خفه میشدم برگشتم خونه یه دل سیرگریه کرذم کاش بچه میموندیم

2731
خونه الان من و همسرم چندمتر موندهه به خونه بچگیامه یه شب رفتم تو کوچهه زل زدم به درودیوارا انگار زما ...

وای منم وقتی بچه اولم باردار بودم رفتیم شهریار خیابونش کپی خیابون مادربزرگم بود ویط خیابون وایسادم گریه کردم.

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
چرا همه چیو باهم قاطی کردی

آره😂

ولی واقعا،بعضی وقتا آدمای مثل اسی رو میگم،که خیلی معتقدن،با خدا و ائمه آروم میشن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
چرا همه چیو باهم قاطی کردی

چون همه اینا تو ذهنم بودن الان همه رو نوشتم

خدارو چه دیدی شاید خلاص شدیم از این مدل زندگی،من ته دلم روشنه من مطمئنم خداوند مارو به حال خودمون ره ...

صددرصد

اخه میگه همه فامیلامون مهاجرت کردن کاش امام زمان ظهور کنه

😂😂

همه درددلامو یجا گفتم عزیزم.

ازینکه همه مهاجرت کردن و دورن ناراحتم.

و از غیبت امام بیشتر.

خیلی حس غریبیه هم باید خودتو قوی نشون بدی هم دلت مونده تو گذشته😞

وای دقیقااااااا

من تو ظاهر هیشکی نمیدونه ازین چیزا ناراحتم

اخه میگه همه فامیلامون مهاجرت کردن کاش امام زمان ظهور کنه

😂🤭

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706