2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی فرق تو با باد چیه؟؟؟ باد نفس آسمونه ولی تو نفس منی
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین
2731
منم اولین اس عاشقانه این که واسه همسرم فرستادم اون بود
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین
من خــــــــــوشبخــــت ترینم . . . چـــون تــــ❤️ــــو رو دارم . . . تــ❤️ــــویی که حتـــــی فکر کردن بهت . . . قلبمـــــو گرم میکـــــنه . . . تــ❤️ـــو رو با همـــه دنیــــــا هم عوض نمیکنم . . . هیـــــچوقت اینقــــــدر آرامش نداشتـــم محبوب ِ قلبـــــم . . . دوستـــ😍ـــت دارم💋
کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

برام هیچ حسی شبیهه تو نیست کنار تو درگیر ارامشم همین از تمام جهان کافیه همین که کنارت نفس میکشم
کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
مرد من ...؟؟!! مهربانم ...؟؟!! مخاطب عاشقانه های من ...؟؟!! زن نبوده ای که بدانی دستهای مردانه ات که در دستم باشد حکم تمام دنیا را برایم دارد ...!! من عاشق مردی شده ام که در روزهای بارانی برای دلم چتر میگیرد ....!! مرد رویاهای من ...؟؟!! بگذار هرچه میخواهد بشود ...!! تاوقتی دستهای گرمت را در دست دارم خوشبختم ....!! بگذار زمان از حسادت بترکد ...!! من عاشق مردی هستم که زمین مانند او ندارد ....!! من بی تو ....!! از تمام آفرینش بیگانه ام ...!! زن بودن خوب است وقتی ...!! ازتمام مذکرهای دنیا ...!! پای تو در میان باشد ....!! نمیدانی چه کیفی دارد خانوم بودن برای تو
 بگذار بگویم... جذاب تریــــن جای دنیا آغوش توست جایی میان بازوانــــت، روی قفسه سینه ات مماس با قلبـــــت، همان قلبی که... صدایش تمام زندگی من است...
♥️عشق مڹ :♥️
♥️ﺗـــــــۅ ﻣﺮﺩﺍﻧـــہ ﭘﺎےِ ﻣـــــڹ ﺑﻤﺎڹ♥️
♥️ﻣـــــڹ ﭘﺎےِ ﺩﻧﯿﺎﯾﻤﺎڹ ﻣـــــےﻣﺎﻧمــــ♥️
♥️ﺗـــــۅ ﺑﺨﻨــــﺪ♥️
♥️ﻣـــــــڹ ﺩﻧﯿﺎ ﺭﺍ مےﺧﻨﺪﺍﻧـــــمـــــ♥️
♥️ﺗــــــۅ بنشیڹ♥️
♥️ﻣـــــڹ ﻋﺸﻖ ﺭﺍ ﺑـــہ ﺩﻭﺭِ ﺗـــــۅ مےﮔﺮﺩﺍﻧمـــــ♥️
♥️ﺗــــــۅ ﻓﻘﻂ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧــــہ ﺩۅﺳﺘمـــــ ﺩﺍﺷﺘـــہ ﺑﺎﺵ ...♥️
♥️ﺗﺎ ﻣــــــڹ ...♥️
♥️ﻋﺎﺷﻘﺎﻧـــہ بــرایت بـمیـرمـــــ♥️
♥️دلمــ میخۅاهد تمامـــــ حس نابمـــــ را برایت بنۅیسمـــــ...!♥️
♥️میدانے گاهے دلمـــ میخۅاهد از شدت ایڹ دۅست داشتڹ بمیرمـــــ...♥️
♥️میخۅاهم داستانے از علاقہ ام بہ تۅ بنۅیسمـــــ♥️
♥️یکے بۅد یکے...بیخیال...!!♥️
♥️خلاصہ اش میشۅد دۅستت دارمـــــ...♥️
♥️احساس مرا اندازه نگـــــیـــــر...♥️
♥️تۅ را بے اندازه دۅست دارمـــــ....♥️
♥️قشنگ تــریڹ بــهـۅنــہ زندگیــمـــــ....♥️
باز هم بگم یا بسه؟