2733
2734
لطف می کنید من منتظرم ☺️

عزیزم گفت زایلاپی هست از داروخونه بگیر

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
پماد بیحسی تاثیر داره؟ قبل اپیلاسیون بزنم؟ چه مارکی؟ شما استفاده کردی؟

زایلاپی هس از داروخونه بگیر

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم خیلی ممنونم ازتون 🙏🥰

خواهش میکنم💞

2728

اکه میگی تا حالا دوبار کلا بیکینیتو شیو کردی پس موهات ضخیم نیست 

خیال میکنی زیاده پس اگه چند سال مثل ما ژیلت میکشیدی چی میگفتی😹😹😹

برو حموم کامل ژیلت بکش ده روز بعدش موهات در حدی شده که راحت اپیلاسیون میشه 

اصلا هم به این فکر نکن که موهات زیاده

همه همینن عزیزم

هان ای عقاب عشق ، از پشت قله های مه آلود دور دست ، پرواز کن به دشت غم اگیز عمر من ، آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد .....
اکه میگی تا حالا دوبار کلا بیکینیتو شیو کردی پس موهات ضخیم نیست  خیال میکنی زیاده پس اگه چند س ...

چندشم میشه چرا باید اونجام مو داشته باشم😩

منم دو بار تا حالا ژیلت زدم که خیبی زیاد شدن😩

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
چندشم میشه چرا باید اونجام مو داشته باشم😩 منم دو بار تا حالا ژیلت زدم که خیبی زیاد شدن😩

اینکه چرا مو داره سوال من خیلیای دیگه هم هست🤣واقعا اگه موها نبودن چی میشد مگه😑

ولی عزیزم ، اصلا نباید بابت چیزی که جز طبیعی بدن توئه چندشت بشه یا بابتش شرم و خجالت داشته باشی

با دو بار زدن هم موها زیاد یا ضخیم نمیشه

شما داری اشتباه میکنی

چون بلنده و شیو نمیکنی اینطوری فکر میکنی

هان ای عقاب عشق ، از پشت قله های مه آلود دور دست ، پرواز کن به دشت غم اگیز عمر من ، آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد .....