2737
2734

هم اینکه خیلی درد داره هم اینکه خیلی پشم داره چون تا حالا اپیلاسیون نکردم فقط یه بعر تیغ(ژیلت)زدم🤧

چکار کنم چند ماه دیگه هم عروسیمه باید برم

ولی دردش به کنار من از اون همه مو خجالت میکشم چکار کنم🤧

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ی پماد بی حسی هس بخر برا دردش.... بعدم اپلاسیون کنی کمتر میشن

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘

تا حالا تو عمرت فقط یک بار موهاتو گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟

دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد…🤍                                                                                🙃                  شاید بتونم فراموش کنم ولی زخمش تا وقتی که قلبم میزنه روش میمونه                                      به امید روزی که امضا بزنم بهش رسیدم🥺✨
2740
چند سالته؟ شوخی میکنی الان؟؟

هفده سالمه

نه جدیم چرا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

چرا لیزر نمیری هم تمیزتره 

هم کسی با نو ترو نمیبینه 

واقعا زشته بکینی بدی اونا اپیلاسیون کنن

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
دردی نداره اتفاقا یعنی در اون حد که میگن نیست  خجالت هم نداره چون روزی هزارتا میبینن

ولی مو های من خیلی زیادن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706