2752
2734
عنوان

خونه داری و رفتار همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 24 پست
همون دیگه مادر هایی که وسواس دارند بچه ها هم همون طور ولی در کل آقایون اوایل ازدواج دوست دارن دستپخت ...

داد زدن هم از خونه مادرش به ارث برده همیشه فکر میکنه اگه داد بزنه همه بر وفق مرادش عمل میکنن اینو کجای دلم بزارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه بعضیا میگن اگه همش به غرغراش گوش بدی نازش بالاتر میره

واسه هین میگم واسه خاطر خودت کاری رو بکن شما کار خودتو خوب انجام بده اونم فقط واسه دل خودت بعد اونم غر زد خیلی محل نده اینجور شخصیت ها کلا ذاتشون همینه شوهر منم ایده آل گراست از بس محل ندادم دیگه سر شده ولی بازم هر از گاهی یه گرد و خاکی میکنه البته به حق چون واقعااا نمیرسم خودشم گاخی کمک میکنه ولی نه همیشه 

مولاست حسین.... آقاست حسین ...
2731
بیشتر وقتا میگم اگه به خودم برسم و به اون محل ندم درست میشه

آره بیشتر به خودت برس وقتایی که حالش خوبه یا رضایت داره بیشتر محلش بزار یه تفریح دو نفره جور کن بزار حس کنه زن جز کار خونه میتونه یه دوست خوب باشه لزوما نباید مثل مادرش باشه

مولاست حسین.... آقاست حسین ...

منم همسرم همین بود درصورتی که من به عادت خونه ی مادرم تا پا کردن روزانه ی آینه ی سرویس بهداشتی رو انجام میدادم ...

امت یهو اگه به دونخ برنج از دستم در میرفت رو فرش میموند  داد و بیداد که چرا به زندگی ننیرسی یا جارو نکردی .‌هی قسم نیهوردم تمیز کرردم اما.‌‌ببخشیدا اما خونه  خودشون  سرویس میر ن سیفون رو نمیکشن 

خلاصه دیدم فایده نداره نا امید و بی انگیزه شدم ..‌یواش یولش که تو زندکی افیردگی هم گرفتم دیگه اصلا ..با خودم گفتم چه تمیز و مرتب باسه چه نباشه غر میزنه و متاسفنانه بیخیال زنگی شدم ..نه اینکه کثیف و آلوده باشه نه اما مرتب ی که باید نیست 😔 واقعا دیگه عادا شد برام و نمیتکنم دیگه هر روز جمع کنم آخه جالبه که این میریزه میگه توجمع کن و یشور 😑

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 

الان حساسیتش خیییلی کم شده اما توبحثامون میگه اهمیت نمیدم 

عادت کرده

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
بیشتر وقتا میگم اگه به خودم برسم و به اون محل ندم درست میشه

آره عزیزم نذار مثل من بشی به خودت اولویت بده برای خودت نه دیگری انقدرررر این کار رو بکن باور میکنه ملکه ایی ..

بدون دستکش و پیشبند کار نکن ..

به حرفاسم توجه نکن وسولسی هم نشو که رضایتشو جلب کنی 

منم همسرم همین بود درصورتی که من به عادت خونه ی مادرم تا پا کردن روزانه ی آینه ی سرویس بهداشتی رو ان ...

وقتی اینحور مردا رو میبینم با خودم میگم نکنه زنشو دوست نداره ک هی الکی گیر میده به همه چی

وقتی اینحور مردا رو میبینم با خودم میگم نکنه زنشو دوست نداره ک هی الکی گیر میده به همه چی

متاسفانه هر کدوم یه مشکلی دارن ..یکی اقتدار نداشته کودکیشو میخواد یکی وسولس فکری داره یکی ...باید مشکلو از بیخ حل بشه بیه مشاور حاذق بگو حلش کن