2737
2734
عنوان

من زایمان کردم 😊

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 20 پست
اولا خسته نباشید عزیزم دوما قدمش مبارک  واخر عزیزم همون آب آغوز هست پراز خواص بی نظیر هرچی بیشت ...

ممنون عزیزم آره ولی دو روز فقط آغوز میاد طبیعیه

پسرم (امیرحسینم)تمام زندگیمه دلم میخواد براش مادر خوبی باشم هدفدار باشم تا اونم تو زندگیش هدفهای خوبی داشته باشه انشالله🙏🌹
افسردگی‌ب خودت تلقین نده.از خستگیه زایمانه ک حال نداری

آره زایمانم خیلی سخت بود نمیخوام بقیه باردارا بترسن خودم طبیعیو ترجیح میدادم چون زایمان اولم نسبتا راحتتر بود ولی این بار وحشتناک

پسرم (امیرحسینم)تمام زندگیمه دلم میخواد براش مادر خوبی باشم هدفدار باشم تا اونم تو زندگیش هدفهای خوبی داشته باشه انشالله🙏🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم آره ولی دو روز فقط آغوز میاد طبیعیه

خب باید نی نی بخوردش که میگین زیاد نمیخوره منم سزارین بودم دخترم ریز بود نمیتونست سینه بگیره توی قاشق  چای خوری  میریختم دهنش تا چند روز دوسه روز شیراغوز داشتم بعد سفید شد

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
مبارکه عزیزم ، برا منم دعا کنید بسلامتی برسم به آخر بارداریم. درباره شیر من اولش نمیدونم‌ ولی میگن ...

انشالله عزیزم بسلامتی  این دورانو سپری کنی

2731
نه والا شلن سینه هام😪

عرق رازیانه و عرق شوید و شنبلیله خوبه واسه شیر

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜
آره زایمانم خیلی سخت بود نمیخوام بقیه باردارا بترسن خودم طبیعیو ترجیح میدادم چون زایمان اولم نسبتا ر ...

خداروشکر‌راحت شدی

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.