2752
2734
عنوان

تیچرای زبان میشه بیاین

61 بازدید | 5 پست

سلام وقتتون بخیر.فردا میخوام برم آموزشگاه برای مصاحبه.و اینکه 3 سال سابقه دارم ولی چون اولین مصاحبه ام به حساب میاید یکم استرس دارم.میشه بگین سوالات مصاحبه چطوره؟!

دمو حتما میخوان؟!خلاصه حرفم چه نکاتی رو رعایت کنم

ممنون از محبتتون♥️

((در خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی.))🤍❤کاربری دست 2 نفر خودم(هانی) و رفیقم(یلدا) است❤️

بقیه همکارا دارن دونه دونه از موسسات میان بیرون و بصورت فردی کار میکنن تو میخوای دمو بدی عزیزم؟

وقتی میتونی بصورت آنلاین از کشور های مختلف زبان آموزبگیری و تدریس کنی و ساعتی حداقل ۴۰۰تومن بگیری

میخوای بری موسسه کار کنی که دو زار دستمزد بدن که چی.

تازه استرس هم داری 

پیج اینستاگرام بزن عزیزم، تولید محتوای مفید کن، تخصص و دانش خودت رو نشون بده

موفق میشی عزیزم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر آموزشگاهی معیار خودش داره ولی من هرجا رفتم ازم پرسیدن ویژگی معلم خوب چیه چرا این شغل انتخاب کردی و ی بیوگرافی کلی و اطلاعات درباره سابقه ام و کلا خودم گفتم بعد هم ی مبحث تدریس کردم

2731
بقیه همکارا دارن دونه دونه از موسسات میان بیرون و بصورت فردی کار میکنن تو میخوای دمو بدی عزیزم؟ ...

سایتی برای تدریس خصوصی میشناسین؟!و اینکه خودتون خصوصی درس میدین

((در خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی.))🤍❤کاربری دست 2 نفر خودم(هانی) و رفیقم(یلدا) است❤️
هر آموزشگاهی معیار خودش داره ولی من هرجا رفتم ازم پرسیدن ویژگی معلم خوب چیه چرا این شغل انتخاب کردی ...

همون روز باید تدریس کنی یا یه جایی بهتون میگن برای فردا برین دمو بدین؟!