2726
سندروم داون ک تو بارداری مشخص میشه. اصلا وقتی بچه ب دنیا میاد چهرش معلومه چشمای مغولی و انشگت کوتاه و ...
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته من تقریبا دیماه پیش کمتر رفته بودم ژنتیک یک خانمی با نوزاد چند روزش اومده بود برای چک کردن سندرم بودنش بعد داشت به منشی اونجا میگفت ان تی مشکل داشت امینوسنتز دوران جنینی سالم بود وقتی انجام داد بعد میگفت الان دکتر گفته از دوباره باید چک بشه ولی ظاهر بچه که من دیدم عادی بود
خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
2728
کف دست به جای دو خط ..فقط یک خط داره....تیغه بینی نیست یا کوتاه...غالبا زبان از دهان کمی بیرونه...گوش ها ممکنه کمه افتاده باشه....پلک چشم حالت آسیایی داره..انگشت شصت پا با بقیه انگشتا کمی فاصله داره ضمنا موقع زایمان پزشک اطفال چک میکنه اگه باشه کنار جراح..یه جیزای دیگه هم هست که یادم نیست....ولی به هر حال ازمایش خون میدن و کروموزم هارو چک میکنن