2733
2734
سلام😍😍😍
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
عزیزم 8 ماه بعد زایمان رحم جمع میشه و میرسه به اندازه نرمالش در ضمن زمان سزارین چون خون در ناحیه شکم بسیار زیاده و خونریزی هم زیاد عملو تو کمتر از 5 دقیقه تمام میکنن خیلی سریع من از چندین دکتر پرسیدم که برام انجام میدن گفتن خیییییر بسیار خطر داره و خونریزی زیاده عمل کشیدن شکم زمانبره اول ماهیچه هارو میدوزن چون از هم باز شده چربیو به ارومی جدا میکنن که به عروق اسیب نرسه عروق خون رسانشو قطع میکنن پهلوها ساکشن میشه بعدم پوست اضافی بریده میشه کشیده و دوخته میشه که تو زمان زایمان انجامش نمیدن البته یکی از اقوام انجام داده بود ولی من دکتریو پیدا نکردم که برام انجام بده بزار سال بعد
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۱۶ ماه بعد زایمان دومم انجام دادم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
مرداد ۹۴ هزینش زیاد نشد ۵/۵ بد نبود از سزارین خیلی راحت تر بود برام
2738
عالی بود تهران نیستم رعایت که نکنم چاق میشم کمی رژیم میگیرم باز خوب میشم