2733
2739
عادت ماهانه ام نامنظمه چطوری میتونم تخمک گذاریم رو تشخیص بدم میخوام دختر بیارم
خــدایــــــــــــــــا دستهایم را به سویت بلند میکنم... دستهایم را خالی بر نگردان
میخوای دختر بیاری هردنبیل رابطه داشته باش. قبل پری بعد پری
😍قلبم پر از عشقه توئه معجزه اینه💑آغوش تو آروم ترین جای زمینه💓مثل قدیما با نگات دلم می لرزه💏هنوزم این چشما به یه دنیا می ارزه💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون نامنظمه شاید کیت های تخمک گذاری بهت کمک کنه
از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤
2731
کیت تخمک گذاری.گرمی هم زیاد نخور
پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم
ببخشید یه سوال کیت تخمگذاری فقط اینکه تخمکه اماده لقاح داری رو نشون میده یا هرچی تخمک ازاد بشه دو خطه میشه نمیدونم درست منظورمو رسوندم یا نه؟ یعنی میگم اگه قشنگ هر دو تا خط قرمز بشه یعنی صد در صد بارداری اتفاق میففته؟
2738
عزیزم کیت رو از داروخانه بخر با توجه به روزهای دوره داخلش توضیح داده مثلا از روز 12 دوره شروع کن به استفاده روزی که دو خط پر رنگ نشون داد 24 تا 36 ساعت بعد تخمک گذاری انجام میشه و نزدیکی باید داشته باشی