2733
2734
مادر دوتادخترم.یکی 9ماه وبزرگه سه سال ونیم.بچه ها خیلی عصبی ام میکنن.مثلا شب نمیخوابن وخسته میشم.یا یکی شب میخوابه ودیگری روز وبه این ترتیب منتنها چند ساعت حدود 5ساعت خواب بیشتر گیرم نمیاد واین مسئله باعث سردرد وکج خلقی من شده.در طول بیداریم هم همش مشغول نظافت وبچه داری ام وبه خودم کم میرسم.شوهرم دور از شهرکار میکنه بنابراین من خونه ی مادرم زندگی میکنم.هروقت دختر بزرگم شیطونی میکنه وازکولم بالا میره من واقعا عصبانی میشم وحسابی کتکش میزنم طوری که جای دستهام پسرخ میشه.ولی باز دخترم به خنده ها وشیطنت هاش ادامه میده.هربار که میزنمش کمی گریه میکنه ولی باز دوباره شیطونی میکنه.یاوقتی کچولوم خوابه خواهربزرگتر حرف میزنه وبیدارش میکنه.وقتی بهش شیر میدم دختر بزرگم حرف میزنه وباعث میشه کچولو نهوابه.من واقعا اذیت میشم وجوش میارم ومیزنمش.به نظر شماراه درست برخورد بابچه ها چیه وایا من علایمی از روانی بودن دارم؟یبابابچه ی8ساله ی خواهرم دعوام شد وبچه دست روم بلند کرد وفحش داد منم مثل روانی ها شده بودم.انقد جیغ زدم وکتکش زدم که بچه لبش خون می اومد.بعدش خیلی ناراحت شدم ولی واقعا وقتی عصبی میشم دست خودم نیست.
عزیزم ناراحت نشو ولی شما باید به روان شناس ،هم واسه خودت خوبه هم بچه هات
یــــِــــکاری کـــــُــــن کـــــِــه اشکـــــــــات خـــــَــــنده بـــــِـشَـــن بـــــِـــگو بـــِ دَرَکــــــ کــــِ مُشــــــکلاتـ حَـــــل نمیـــــــشــَن … ツ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ناراحت نشو ولی بله داری حتما برو پیش روانپزشک دارو بگیری حالت بهتر میشه در ضمن تمرین کن که هرگززززز هیچ بچه ای رو نزنی مثلا وقتی عصبانی میشی تو ذهنت تصور کن ۱۰۰نفر آدم دور و برتن و نگات میکنن تا ازشون خجالت بکشی و دست رو بچه بلند نکنی
2740
عزیزم حتماااا حتمااااااً پیش روانپزشک برو هم به خاطر آینده ی بچه هات هم به خاطر اعصاب خودت که باعث ضرر زدن به خودت میشه فقط خواهرت چیزی نگفت بچش رو زدی؟؟؟؟؟؟؟؟
آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969
عزیزم بعضی وقتا آدم واقعا میمونه چکار کنه هیچکس دلش نمیخواد روی بچش دست بلند کنه اما بدون این رفتارت توی خلق و خوی آینده بچه هات تاثییر بدی داره.تا دیرتر نشده حتما برو دکتر مطمین باش نتیجه میگیری و همه چیز درست میشه
خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....
2706