2733
2734
عنوان

بچه ها من امروز یک نفر رو شناسایی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1670 بازدید | 71 پست
واقعا من برام عجیبه چطور بعضی ها میان عکسشون رو میزارن، حالا گیریم زود هم پاک کنی اگر همون اولین نفر ...

اگه براشون مهم نباشه که نوش جونشون

اما یادمه یک زمانی یکی نفری میومد عکسهایی که کاربرها توی پست هاشون گذاشتن رو زود برمیداشت و توی پیج اینستا میذاشت

بعد همه افتاده بودن به التماس که دارم بدحبخت میشیم. عکسمون رو دارن پخش میکنن

خب شما خودت عکست رو پخش کردی گلم. کسی که گوشی شمارو هک نکرده بوده. خودت گذاشتی

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه جا هم نمیشه درداتو بگی😕🤦‍♀️

چرا گلم هست. یک جای واقعی و علمی و بسیار ازاد و امن

به نام مرکز مشاوره خانواده

ماهی دوبار برو. هم تخلیه روانی نیشی هم راه حل های علمی و روانشناختی برای مسائل مهم و لاینفک زندگیت میگیری

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
البته که رفع هر مشکلی رو باید از خدا خواست اما اکثر خانمها دوست دارن حرف بزنن با کسی رو در رو ، و با ...

خب تو نترس و برو توی دل طوفان

کی گفته همه خاتم های اینجا با تو غریبه ان؟

شاید مثلا من نوعی همسایه ات باشم. دخترخاله شوهرت باشم. نوه عمه شوهرت باشم. رو پیشونیم ادرسم رو نوشته؟

2731
خواهر من چندسال پیش یه کامنت یجا گذاشته بود فقط نوشته بود خواهر شوهرم خیلی وابسته. شوهرمه این جاریش ...

ماها فکر میکنیم همه اینجا غریبه ان

اما الان تو میدونی من کی ام؟ من میدونم تو کی هستی؟ شاید تو مثلا دختر عمه من باشی. شاید دخترخاله شوهرم باشی.

میشه بگی چجوری شناختیش؟

یک چیزی تعریف کرده بود که شبیه چیزی بود که دوستم گفته بود.

بعد که اسمش رو گفت فهمیدم به اختمال 99 درصد زنداداش دوستمه.

و منی که خودم نی نی سایت رو پیشنهاد میدم به همشون 🤔😬🥴🥵🥶

ببی من عاشق خورشت خلال کرمانشاهی ام

میمیرم برای این غذا

تازه من چندباری که خوردم توی سلف دانشگاه بود و میدونی که غذای سلف کیفیت متوسط داره

اخ یادم افتاد دوباره

من یک مشهدی عاشق خورشت خلال کرمانشاهی هستم و خوشحال هستم  

ببی من عاشق خورشت خلال کرمانشاهی ام میمیرم برای این غذا تازه من چندباری که خوردم توی سلف دانشگاه ب ...

اوخی عزیزم چقدر خوب که دوست داری خورش خلال که عالیه.اره دانشگاه خوب درست نمیکنن 

کاربر چندسال قبلم به تاریخ عضویتم گیر ندین
اتفاقا منم اکانتمو حذف کردم اسم کاربریمو یجوری گذاشتم فکر کنن بچه مچه هستم 😅

😂😂

زِ غوغای جهان فارغ...🤍صبور باش؛هم حکمت رو میفهمی،هم قسمت رو میچشی، هم معجزه رو میبینی!یقیناً کُلُه خَیر...
ماها فکر میکنیم همه اینجا غریبه ان اما الان تو میدونی من کی ام؟ من میدونم تو کی هستی؟ شاید تو مثلا ...

اره دیگه از خاطره هایی که میگیم احتمال شناسایی شدن زیاده

من لکم👩 لک یعنی قوم اصیل ایرانی👩

من برام مهم نیس بفهمن

ولی خب مثلا بفهمن چطوری میشه ثابت کنن که منم؟😂

فوقش میگم من اصلا از این جور سایتا خبر ندارم که🤨

البته بدگویی هم نمی کنم از فامیلای همسرم

شاید بخونن خوشحالم بشن😂😂

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨