2733
2734

مشخصه ترم اولی😅

ن عزیزم بنر نمیزنن ک مدرسه ک نیست😂 کارنامه بدن 

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
😂🥲😂😂پس تا خودت نگی کسی نمیفهمه؟

کاملا مسخصه ترم اول درس خوندی معدلت بیاد بالا

بکنی تو چشم  یَک یَک شون😂

نه خبری نیس

ترجیحا خودتم نگو

چون سوژه میشی بدجور!

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤

مدرسه نیست ک

ترم بعدی فوقش اگر درس خیلی سخت باشه استاده میگه اگر مشترک باشه 

ک مثلا خانم فلانی افرین نمرت خوب شد. همین.

کارنامه هر کسی تو سامانه خودش میره

رو بنر و این داستانا یا تو کانالا نمیره

کلا کار چیپیه 

دیگه الان نمره و .. ملاک نیست

ترم یک من معدلم ۲۰ شد رفتم پیش مدیرگروهمون با ذوق 😂 کفتم معدلم ۲۰ شدهههه

یه نگا کرد گفت خجالت بکش دانشجو هم معدلش ۲۰ میشه؟

اقا همه زدن زیر خنده😂

( تازه من فکر میکردم معدل الف ینی ۲۰)

خلاصه نکن😂😂😂 

درست خوب باشه معلوم میشه تو دانشگاه بعد یکی دو ترم کلا سر زبونا میفتی

البته فایده نداره فقط ازت جزوه مفت میبرن😂

ولی اینکه خودت بخوای اعلام کنی یه ذره زشته بعدا ترمای اخر سوژت میکنن

زخم خوردمااا😂

چطور ۲۰ شدی واقعا🥲😂😂 مرسیی

همون دیگ😂

فک کن معدل ۲۰ رو اونطوری با ذوق بردم یه جورییی سوژه بودما 

دیگ به معدل الف ک هیچی😂

همه نمره هام ۲۰-۲۰ ردیف بود 

معدل لیسانسم ۱۹/۷۳ شد

انصافا بچه درس خونی بودم 

اون خورده هم یه سری استاد رو مخ تو ترم گیرت میاد ک کاریش نمیشه کرد کتاسفانه.

هنوز قیافشون یادمه

رفته بودم گفتم الان با فرش قرمز و تقدیر تشکر از من یاد میشه😂 

هوچ 

دماغم تا خود حونه اویزون بود😂

2706