2737
2739
عنوان

کمک

14 بازدید | 6 پست
من از بدو ورود بچم تو زندگی سر دکتر بردن با همسرم درگیر بودم.بچم مشکلات زیاد داشتو شوهر دهن بین من بجای گوش کردن به حرف من و دکتر به حرف بقیه گوش میدادو همه چیزو شل میگرفت.حالا با کوهی از مشکلات بچم طرفه.کار بجایی رسیده که باید حتما مغزو اعصاب ببرمش و ام آر ای انجام بدیم شوهرم نمیذاره.چبکار کنم؟چطور راضیش کنم>من حتی تا پای طلاق و بیحرمت شدن بین خاتوادشم کشیده شدم.چجوری راضیش کنم؟
تنها داراییم تو دنیا پسرمه خدایا پسرمو سلامت حفظ کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دکتر میبرتش.تا حالا بارها تا دورترین مسیرها هم برده بچرو بهترین آزمایشگاهها.کاردرمان بچمو دیده و گفته باید مغز و اعصال ویزیتش کنه.من 3 ماه پیش بردمش مغز و اعصاب.همش میگه بجه که دکتر مغز واعصاب رفته یبار.خب تو اون سن دکتر معاینش نکردو فقط نوار مغز گرفت.الان نیاز به معاینه داره.میگه نه کاردرمان بیخود گفته/بچه سالمو نمیلرن دکتر.بخدا کاردرمانیم با مشقت میبرمش .همش میگه بچه سالمه.چجوری راضیش کنموبا من دغوا میکنه میگه تو روانی هستی.مثلا بهش میگم بچه فلان مشکلو داره میگه از بس به زبان آوردی اینجوری شده.پای بچم وسطه.اگر بیهوشی نداشت تا حالا صدباره برده بودمش
تنها داراییم تو دنیا پسرمه خدایا پسرمو سلامت حفظ کن.