2752
2734
عنوان

رنگ مو مشکی پر کلاغی بده؟

504 بازدید | 15 پست

سلام.راستش من از چند نفر شنیدم که این رنگ برای مو بده و مو خراب میشه بعدش و گفتن به جاش قهوه ای تیره بزن. شما چیزی میدونید؟

زندگی از مرگ تنومند تر است، چون زندگی شکم خود را با مرگ سیر می کند؛

خراب نمیشه ولی تا زمانی که رنگ کامل پاک نشه نمیتونی هیچکاری رو موهات انجام بدی هم رنگ مشکی پرکلاغی هم شرابی

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جنس مو رو خراب میکنه؟ بعدش هم همینجوری میمونه؟

نه جنسشو خراب نمیکنه ولی تازمانی که خودش بلندنشه و کوتاهش کنی همینطور میمونه و رنگم نمیگیره اصلا دورش خط بکش یه حالت غیر طبیعی به چهره میده

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش
خراب نمیشه ولی تا زمانی که رنگ کامل پاک نشه نمیتونی هیچکاری رو موهات انجام بدی هم رنگ مشکی پرکلاغی ه ...

اون مشکلی نداره.جنس مو  و مو خوره و وز بودن برام مهمه...مشکلی برای اینا ایجاد میکنه؟

اون مشکلی نداره.جنس مو  و مو خوره و وز بودن برام مهمه...مشکلی برای اینا ایجاد میکنه؟

نمیدونم عزیزم فکر نکنم حقیقتش تا حالا نزدم ولی نشنیدم مشکلاتی که گفتی رو ایجاد کنه 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
نمیدونم عزیزم فکر نکنم حقیقتش تا حالا نزدم ولی نشنیدم مشکلاتی که گفتی رو ایجاد کنه 

ممنونم ازتون.

جنس مو رو خراب میکنه؟ بعدش هم همینجوری میمونه؟

همون آسیب دملره رو داره 

من مشکی پرکلاغی کردم ۱۰_۱۵ تا موی سفید دراوردم 

البته از حرص و جوشم بود ولی کلا آسیب داره 

منم خیلی دوس دارم پرکلاغی

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲
ممنونم ازتون.

خواهش میکنم گلم 

نه جنسشو خراب نمیکنه ولی تازمانی که خودش بلندنشه و کوتاهش کنی همینطور میمونه و رنگم نمیگیره اصلا دور ...

اهان مرسی

بد نیس ولی رنگش یجوریه که هر کی ببینه فک میکنه مو مصنوعیه  بشدت غیر طبیعی میشع

خب پس به جاش چه رنگی کنیم که خیلی به رنگ اون نزدیک باشه؟