2737
2734
عنوان

کمک

10 بازدید | 6 پست
من از بدو ورود بچم تو زندگی سر دکتر بردن با همسرم درگیر بودم.بچم مشکلات زیاد داشتو شوهر دهن بین من بجای گوش کردن به حرف من و دکتر به حرف بقیه گوش میدادو همه چیزو شل میگرفت.حالا با کوهی از مشکلات بچم طرفه.کار بجایی رسیده که باید حتما مغزو اعصاب ببرمش و ام آر ای انجام بدیم شوهرم نمیذاره.چبکار کنم؟چطور راضیش کنم>من حتی تا پای طلاق و بیحرمت شدن بین خاتوادشم کشیده شدم.چجوری راضیش کنم؟
تنها داراییم تو دنیا پسرمه خدایا پسرمو سلامت حفظ کن.
اژانس بگیر خودت ببرش
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مشکلش با ام آر آی مشخص میشه. دکتر میتونم ببرم ولی واسه ام آر آی چون بچرو بیهوش میکنن باید بدونه.اصلا حرف منرو قبول نداره.دارم دیوونه میشم چطوری راضیش کنم
تنها داراییم تو دنیا پسرمه خدایا پسرمو سلامت حفظ کن.