2733
2734

سلام دوستان

اگر اقایی که ارتباط کاری دارین حضوری همو تا حالا ندیدین به جز عکس پروفایل

اما صحبت تلفنی داشتین

اهنگ ای یار من هایده رو بفرسته براتون بگه چند روزه خیلی میخونمش دوست داشتم شما هم بشنوید...

چه برداشتی دارین؟

بذار اول برم ببینم مرحوم هایده چی میگه😅😅😅میام نظرمو میگم☺️

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

نمیدانم

شاید هایده روست داره مث من😂

شایدم شمارو دوست داره یجورایی 

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

🤔بنظر ک نمیاد بی منظور فرستاده باشه

اگ مجرده ک انگار علاقه داره یا اینکه تمایل داره رابطتتون از همکاری فراتر باشه

اگر هم متاهل هس که🏹با بلاک خوشحالش کن☺️

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
نمیدانم شاید هایده روست داره مث من😂 شایدم شمارو دوست داره یجورایی 

اولش گفت نمیدونم هایده دوست داری یا نه ولی اکثرا هایده رو دوست دارن

این اهنگشم چندوقته با خودم میخونم دوست دارم شما هم گوش بدین

به نظرم چیز خاصی نمیگه😁 بازم شما گوش بدین ببینید چجوریاست

گفتم ☺️ زبان بی زبان ای اقا شده، فعلا حتما میخواد یکم فضا رو از رسمی بودن در بیاره که بعد فضا رو سمی کنه

🤔بنظر ک نمیاد بی منظور فرستاده باشه اگ مجرده ک انگار علاقه داره یا اینکه تمایل داره رابطتتون از هم ...

من تو متن اهنگ چیزی نمیبینم که بخواد به من علاقه نشون بده!

اخه همو تا حالا ندیدیم

ولی خب ارتباط کاریمون خیلی رسمی نیست اوکی هستیم...

اولش گفت نمیدونم هایده دوست داری یا نه ولی اکثرا هایده رو دوست دارن این اهنگشم چندوقته با خودم میخو ...

داره سعی میکنه ارتباطتونوک جدی کنه

ولی شما اهمیت نده

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻