2733
2734

من حالم بد میشه تو محل کار ( به لحاظ روحی) .بعضی روزا فشار کاری بالاست،  بالا دستی هام هم آدمای فوق العاده مریض و مزخرفی هستن.بیشتر تنش ها ازطرف اوناست. گیر الکی میدن به مسخره ترین چیزا، یجورایی فکز میکنم میخوان سخت کنن شرایطو. واقعا داره بهم فشار میاد و اصلا احساس خوب ندارم تو این محیط و این سیستم. هرصبح به انتظار ساعتی هستم که آف شم و فرار کنم خونه.همکار بساز و محترم واقعا نعمتیه که هرکسی نداره

بارون..مه..خاک خیس خورده..درخت..شمال..مصاحبت با آدمهای خوب..نوشتن..من از اینها لذت می‌برم. من ،خالی از عاطفه و خشم، خالی از خویشی و غربت، گیج و مبهوت ، بین بودن و نبودن.. نور تو بودی، کی منو از تو جدا کرد؟..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره‌منم‌خیلی‌امسال درگیرم

من یروزایی مثل امروز گریه م میگیره دیگه

خیلی اضطراب وارد میکنن بهم ، سر کوچیکترین چیزا میگن این چیزی که نوشتی بدرد نمیخوره دوباره بنویس 

گیرای مسخره و صدمن یه غاز 

بارون..مه..خاک خیس خورده..درخت..شمال..مصاحبت با آدمهای خوب..نوشتن..من از اینها لذت می‌برم. من ،خالی از عاطفه و خشم، خالی از خویشی و غربت، گیج و مبهوت ، بین بودن و نبودن.. نور تو بودی، کی منو از تو جدا کرد؟..
من یروزایی مثل امروز گریه م میگیره دیگه خیلی اضطراب وارد میکنن بهم ، سر کوچیکترین چیزا میگن این چیز ...

اره منم همینطور 

هی میگن خودتو بزن به بیخیالی و یه چشم بگو و خلاص ولی واقعا عذاب اوره 

نمیتونی محیط کارت تغییر بدی؟ 

لطف حق با تو مداراهاکند     چون که از حد بگذرد رسوا کند

عزیزم بدون هر شغلی تنش خودشو داره و منم شاغلم درکت می کنم خیلی اما یه چیزی رو بهت میگم همیشه یادت باشه، به هیچ عنوان اهمیت نده ازین گوش بشنو ازون در کن، اونقدر اعتماد به نفس و اقتدارتو ببر بالا هیچچچی نتونه بهمت بریزه من قبلا تا کسی چیزی میگفت پاهام بدنم شروع میکرد به لرزش الان با کمک خدا رو خودم کار کردم و یکم دیگه مونده تا این حس بدی ک از بعضیا میگیرم از بین بره، فقط و فقط بی تفاوتی اون وقت روی آرامشو میبینی

2740

و خب جدا از اینکه شما شغلت چیه ، یه شخصیتی داری ، اینا اصلا به این فکر نمیکنن آدمی که زیردست شماست هم آدمه، شخصیت داره برا خودش، تحقیر و پشت چشم نازک کردن کار روتینشونه

اره منم همینطور  هی میگن خودتو بزن به بیخیالی و یه چشم بگو و خلاص ولی واقعا عذاب اوره  ن ...

نه 😭

نه 😭

پس تا میتونی خودتو بزن به بیخیالی 

وقتی میری حمام به نیت حضرت زینب غسل صبر کن خیای موثره حتی اگه اهل هیچ عبادتی نیسی اینکارو بکن 

لطف حق با تو مداراهاکند     چون که از حد بگذرد رسوا کند
عزیزم بدون هر شغلی تنش خودشو داره و منم شاغلم درکت می کنم خیلی اما یه چیزی رو بهت میگم همیشه یادت با ...

سر شما داد میزنن؟ این خانومایی که بالادست من محسوب میشن یه بند جیغ جیغ میکنن. نمیدونم تو کدوم جهنم دره ای بزرگ شدن که فکر میکنن با داد و فریاد میشه کارا رو پیش برد 

2706