2733
2739

بچم یک سالش وزن تولد ۳ وزن الان ۷ ونیم وزنش خیلی کم 😭😭😭😭

تا الان مدام خودمو دلداری میدادم غدا خور میشه خوب میشه که متاسفانه غدا هم با هر ترفندی میدم نمیخوره یا نهایت یکی دوقاشق 

فقط شیر خودم میخوره اونم کم 

شیر خشک و شیشه از کوچیکی نخورد به خاطر رفلاکس بالا میاورد 

کلی دکتر زینک ..... ولی وزن نمیگیره 

خواهش میکنم بگید چیکار کنم 

اطرافیانم بماند که چقدر بهم میگن داغون شدم 😔😔😔😔

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

نگران نباش 

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    نی نی سایت خونه و پناهگاه ما خانوماست یه خونه شلوغ و پر از صدا خدایا کسی از اهل این خونه رو ناراحت نکن الهی آمین 🤲🏻عین خونه پدریمون میمونه هر چقدر تعلیق میشیم باز برمیگردیم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسر من دوسال و یکماهشه 9 کیلوعه 😐

باباش درشته ولی خودم ظریفم به خودم رفته

منم خیییلی غصه میخوردم ولی وقتی فایده نداره کاریش نمیشه کرد

بقیه بهش میگن پر کاه

خیلی از همسن و سالاش کوچیکتره 

عاشق دلیل تعلیقمم 🌈 همون ماهاگونی سابقم❤️

عزیزم ببخشید اشتباهی دستم خورددرخواست دوستی دادم

بچه منم همینه هرکی هرچی میخوادبگه چهارستون بدنش سالم باشه 

🤞🏻فقط آویزون خداباشید نه هیچ بنی بشری🤞🏻💚حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَكيلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعمَ النَّصيرُ💚خدایا من تاوقتی تورودارم.....هیچ جای این تقدیرسرخم نمیکنم😊تاوقتی تورودارم ازهیچ نشدنی ای نمی ترسم🥲تاوقتی تورودارم برام مهم نیست کی چی میگه🙃همین که جلوتوآبرودارباشم کافیه...من تاوقتی تورودارم خسته نمیشم،کم نمیارم...😇تاوقتی دستم رومیگیری وپشت وپناهمی برام فرقی نمی کنه چه مشکلات وسختی هایی پیش رودارم...من فقط باید همیشه تمام تلاشموبکنمُ باقی روبسپرم دست تو..خدایا شکرت که هستی وایمانم روروز به روزقوی ترمیکنی...😘😘💚💚
2740

بچه ضعیف بنیه اش هم پایینه و زود به زود مريض میشه 

مشترک بین خیلی از ماهاست 

بچه بد غذا رو باید همون کم مقوی و مغذی باشه

نیم ساعت قبل از غذا بهش آب سیب بده

ماهيچه و آبش رو بده بخوره یا کته کن روغن حیوان یا کمی کره بهش بزن

آب هويج بده

مغزیجات 

هله هوله اصلا نده موز و کشمکش  بده

هووووف  

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

پسر منم همینطور بود. تازه کمتر هم بود فکر کنم. حرف هم زیاد میشنیدم. توجه نکن. فکر می کنن حوصله نداری یا بلد نیستی غذا بهش بدی. اصلاااااا مهم نیست. 

نگران هم نباش. پسر من الان هم ریزه هست ولی شکر خدا مشکلی نداره. خب بچه ها استیل و‌ وزن قد متفاوت دارن. آزمایش دادیم چند بار. دکتر گفت دیگه اذیتش نکنید. این ژنتیکی اینطوریه. ژنتیک خیلی مهمه. پسر منم تا ۶ سالگی فوق العاده بد غذا بود و هیچی نمی خورد.