2752
2734
عنوان

خانم های متاهل راهنمایی میخوام

166 بازدید | 23 پست

من بعد از زایمان  دچار افتادگی مثانه و بی اختیاری و تکرر ادرار شدم،دیروز یک دکتر بهم گفت با لیزر بهتر میشم ولی هرچی تحقیق کردم اطرافم کسی اینکارو نکردم که ببینم نتیجه داره یا نه.. شما چیزی راجع بهش شنیدین؟ آیا واقعا مؤثره؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به نظرم راجبش بیشتر تحقیق کنین من خیلی اطلاعات ندارم اما خب شنیدم راجبش و نمیدونم بقیه راضی بودن یا ...

از هرجا که به ذهنم رسیده تحقیق کردم حتی اینجا و همین حالا ولی هیچکس هیچی نمیدونه

سلام عزیزم..به یکی از اقوام ما هم اینو گفتن..ولی اون انجام نداد..به مرور بدتر شد..بخدا قصد ندارم ته دلتو خالی کنم قشنگ از دکترت بپرس چندتا دکتر دیگ هم برو سوال کن ..برای این گفتم ک سرسری نگیری. ان شاءالله حالت خوب میشه

عزیزم پیش یه دکتر دیگه م برو  ببین نظر اون چیه

قبلا پیش چند تا دکتر رفتم و بعد از معاینه گفتن نه مشکلی ییی نداری ولی خودم بیرون زدگی رو کاملا حس میکردم و میدیدم، تاااا به مرحله ی بی اختیاری رسیدم خاککک بر سرشون، تا به عمل نرسی هیچ کمکی بهت نمیکنن. الان این اولین دکتری بود که توجه کرد و گفت تا شدیدتر نشده لیزر کن اما هم نمیدونم عوارض داره یا نه، هم نمیدونم کارش چه  طوره

قبلا پیش چند تا دکتر رفتم و بعد از معاینه گفتن نه مشکلی ییی نداری ولی خودم بیرون زدگی رو کاملا حس می ...

ای بابا 

دکتر درست و حسابی پیدا کن برو 

من اصلا تاحالا لیزر نشنیده بودم

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
سلام عزیزم..به یکی از اقوام ما هم اینو گفتن..ولی اون انجام نداد..به مرور بدتر شد..بخدا قصد ندارم ته ...

ممنونم.. بله اتفاقا بالا نوشتم چند سال که چند تا دکتر رفتم هی گفتن نه نگران نباش چیزی نیست، تا انقدر شدید شده، الان این دکتر بهم گفت سریع به فکر باش تا بدتر نشدی.. ولی خیلی استرس  دارم که خوب نشم