2733
2734

پسرمو بهترین و گرانترین مدرسه غیر انتفاعی منطقه مون نوشتم،پسر من زیاد به درس علاقه نداره و فقط تکالیفشو انجام میده با این وجود آزمونهاشو خوب میده و در حد یکی دوتا غلط داره،بعد این معلم هی غر میزنه که من بیشتر از اینا انتظار دارم و این حرفا یعنی باید بچه ۱۰۰ بزنه همه آزمونها رو،حالا فهمیدم دلیلش اینه که من بچمو خصوصی بفرستم پیشش چون خیلی ها فرستادن،احتمالا به اونها هم کلی غر زده،اصلا انتقاد پذیر نیست و هر چی گفتی با بدترین لحن جلوی جمع جواب میده این معلم نرماله؟منظورم اینه همشون این مدلین؟پسرم کلاس اوله

ببخشید دخالت نمیکنم و نظرم رو میگم 

من خودم پسرم الان کلاس دوازدهم پیشنهاد نمیکنم از الان اجبار به درس خوندن کنید فرزندتون رو 

تو سال های اول یه کاری کنید علاقه مند بشه به درس بعد خودش راهشو پیدا میکنه 

تمامی معلم ها هم غر میزنن حتی ۱۹.۵ بگیرین بازم یه مشکل . پیدا میکنن . بعد از کلاس اول ازمون   

روی کلماتم بتادین بزن    آماده شو اومدم ببرمت اون دنیا 

وقتی بزارین باهاشون حضوری صحبت کنید که حد توان پسره شما این مقدار هست تلاش می‌کنه بهتر بشه اما با اجبار و سرزنش و تحقیر ممکن هست افت تحصیلی  داشته باشه

و هدف کسب نمره نیست همینکه درک درستی از مفاهیم دروس داشته باشه قابل قبول هست 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازمون برای کلاس اول؟ 

به نظرم اول پسرتو کلا از اون مدرسه نجات بده😑

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
2731
ببخشید دخالت نمیکنم و نظرم رو میگم   من خودم پسرم الان کلاس دوازدهم پیشنهاد نمیکنم از الا ...

خوب منم نمیخوام بچه از الان زده بشه ولی مگه معلم میزاره انقدر با لحن بد بازخواست میکنه که همه زندگیم شده درس بچه 

وقتی بزارین باهاشون حضوری صحبت کنید که حد توان پسره شما این مقدار هست تلاش می‌کنه بهتر بشه اما با ا ...

دقیقا من همین برام کافیه مهم اینه که الان خواندن و نوشتن بلده و هر چی ببینه میخونه چرا باید از بچه کلاس اولی انتظار ۱۰۰ داشت؟اصلا از هیچ بچه ای نباید این انتظارو داشت این باعث میشه ایده آلگرا بشن و با کوچکترین اشتباهشان بهم بریزن

ازمون برای کلاس اول؟  به نظرم اول پسرتو کلا از اون مدرسه نجات بده😑

آره هر ماه آزمون کلاسی ریاضی و فارسی دارن و دوتا آزمون کلی اول سال و پایان سال دارن و آزمونهای دست گرمی که خیلی دارن 

خوب منم نمیخوام بچه از الان زده بشه ولی مگه معلم میزاره انقدر با لحن بد بازخواست میکنه که همه زندگیم ...

حساس نباشید مثل مادر منید بخدا از اون موقع که منو به دنیا آورده آنقدر برام حرص خورده کل صورتش چروک شده و موهاش سفید .

خیلی شرمنده شم هیچ وقت نمیتونیم زحمات مادرمون رو جبران کنیم 

اگر خواستید مدرسه شو عوض کنید

حساس نباشید مثل مادر منید بخدا از اون موقع که منو به دنیا آورده آنقدر برام حرص خورده کل صورتش چروک ش ...

والا من نمی‌خوام حساس باشم ولی نمیزارن،اصلا قصد ندارن سال آینده اینجا بنویسم خیییلی ناراضیم

والا من نمی‌خوام حساس باشم ولی نمیزارن،اصلا قصد ندارن سال آینده اینجا بنویسم خیییلی ناراضیم

این چند ماه رو تحمل کنید بعد عوض کنید