2737
2734
چقدر مسخره و بچه گانه !!!!انگار که تو دوران راهنمایی خودش مونده نویسنده ...حیف از بودجه ای که صرف این سریال شد و من تعجب میکنم از بازیگرایی که شان کاری خودشون رو با این سریال پایین اوردن
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقاااا.اصلا همه ی بازیگرای شناخته شده ای هم که تو این سریال بازی کردند خراب کردند با این فیلنامه.به نظر من همشون حسابی ارزش کاری خودشون پایین اوردن
همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
من راننده ی ماشین رو می بخشم😅😅😅
برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
وووووی واقعا چرت و ضعیفه
شما ژانر اینایی رو تصور کنید که تازه با هم ازدواج کردن و توی مهمونی جلو فک و فامیل تو یه بشقاب غذا میخورن … اه اه اه اه اه همه با هم هووووووووووووووووووق !!!
2738
هشت و نیم دقیقه خیلی بهتر بود والا
شما ژانر اینایی رو تصور کنید که تازه با هم ازدواج کردن و توی مهمونی جلو فک و فامیل تو یه بشقاب غذا میخورن … اه اه اه اه اه همه با هم هووووووووووووووووووق !!!
حتی فیلمبرداریشم افتضاحه با اینکه من هیچ تخصصی تو این مورد ندارم اصلا افتضاحی از سر و روش میباره.حیف وقت
همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
مینا ملکا به پسره گفت بابام ساعت 5صبح فقط میتونه ببینتت بعد ظهررررررر بود آفتاب بود مثلا ساعت 5صبح بود بعد پسره با کت و شلوار رفته بود با پدر دختره ورزش میکرد و خواستگاری میکرد
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم
وای بلیط واسه افریقا پلنگ ببینیم من قبلا پلنگ دیدم🤔🤔🤔🤔
برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
2706