2733
2734
عنوان

من امشب خوشحال ترینم

991 بازدید | 44 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12835265/کسانی-که-از-خوشی-میگن

اوپرای عزیز یک تاپیک جالب گذاشته بود. این شد که منم اومدم از شادی کوچیکم بگم...

من دانشجوی دکتری هستم و این ترم یک درس عملی 2 واحدی رو تدریس میکنم.

برای این موفقیت خیلی کوچولو خیلی تلاش کردم. خیلی اذیت شدم اما الان در جایی هستم که 20 سالگی خودم رو میدیدم.

کد رهگیری قبولی درخواستم امشب اومد و من خوشحال ترین شدم.

درسته که غم ها و مشکلات زندگی همچنان جاری ان. اما میشه در طوفان غم ها به جرقه های کوچیک شادی هم دلخوش بود.

@خربوریدان    

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

منم یه دانشجو هستم این ترم پاره شدم همه نمره هام بد شده 😐❤️ نا امیدم 

تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
2740

یکی از بهترین چیزایی که به این کلاس فکر میکنم اینه که میخوام بچه هام رو ببرم اردو.

خیلی دلم میخواد که مرکز نگهداری از جانبازان عزیز هم ببرم. میخوام این کلاسم علاوه بر بار علمی، بار اخلاقی و معنوی هم داشته باشه.

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***

خیلی هم عالی😍😍

موفقیت روزافزون براتون آرزو دارم💞💞

یادش بخیر یه زمانی با Dial up میومدم نی نی سایت، صدای قیژ قیژش هنو تو گوشمه😄😄 چقدر زود گذشت چقدر زود بزرگ شدیم 😌😌
2706