2733
2734
عنوان

تنهایی دارم خفم میکنه

240 بازدید | 34 پست

خانوادم سردن تو خونه هیچ وقت کسی با کسی حرف نمیزنه دوستام تو این مدت نشون دادن که وقتی نیازشون دارم نیستن از غمم خوشحال میشن با چشمم دیدم از خوشحالیم چقد ناراحت میشن 

چند روزه با پارتنرم کات کردم تو تنها ترین حالت ممکنه زندگیمم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مهم این هنوز خودت داری به خودت عشق بده و هوای خودتو داشته باش که کنارته🌹

خیلی دوست دارم بچسبم به خودمو زندگیم اما همش حرفا کارا دیگران میاد جلو چشمم حالم خیلی گرفته هیجکس ندارم حتی باهاش درد دل کنم

خیلی دوست دارم بچسبم به خودمو زندگیم اما همش حرفا کارا دیگران میاد جلو چشمم حالم خیلی گرفته هیجکس ند ...

خب سخت واقعا ولی بپذیر که بعضی وقتا شرایط همینه 

اما کل زندگیتو مختل نکن که چرا بقیه این رفتار ها رو دارن میتونی یه تایمی بزاری برای فکر به مشکلاتت اما بقیه تایمتو برنامه بچین یکم لذت ببر از زندگیت 🌹

تنهایی بهتر از بودن با آدم‌های سمی‌ه، مثلا انقدر خانواده‌م اخلاق‌های ازار دهنده‌ای دارن که خودم سعی ...

من همیشه تحقیرا حرفای از سمت خانوادم شنیدم نابودم کردن اونا نزدیک ترین ادما بهتن 

من همیشه تحقیرا حرفای از سمت خانوادم شنیدم نابودم کردن اونا نزدیک ترین ادما بهتن 

همینه دیگه، میخوان برات دلسوزی کنن، ازت ایراد میگیرن

باید دلداری بدن سرکوفت میزنن

میخوان هم‌راز آدم باشن قضاوت میکنن.

مشکل اینجاست که فکر میکنن کار درستی میکنن و همیشه حق به جانب هستن.

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
خب سخت واقعا ولی بپذیر که بعضی وقتا شرایط همینه  اما کل زندگیتو مختل نکن که چرا بقیه این رفتار ...

مثلا میرم بیرون پدر دختر میبینم باهم خوبن یاد رابطه خودمو بابام میوفتم کل روزم گند زده میشه بهش 

همینه دیگه، میخوان برات دلسوزی کنن، ازت ایراد میگیرن باید دلداری بدن سرکوفت میزنن میخوان هم‌راز آد ...

دقیقا همینجوری که گفتی 

ولی کاش حرفا کاراشون از سر دلسوزی بود من بابام واضح همیشه میگ ازم خوشش نمیا

مثلا میرم بیرون پدر دختر میبینم باهم خوبن یاد رابطه خودمو بابام میوفتم کل روزم گند زده میشه بهش  ...

خب منم همین بود چیکار می‌تونستم کنم؟ بنظرت چیکار کردم؟ هیچی بالا میرفتم پایین میومدم همین بود 😊 بیخیال شدم به زندگی خودم رسیدم بعضی وقتا هم مثل چی گریه میکردم شبا ولی باز صبح بلند میشدم به زندگیم میرسیدم

2706