2752
2734

همه خواهرشوهرام مجردن هر ۴ تا یکشون شوهر کرده ک با یه دختر بی ادب و حسودو بشدت دو بهم زن و دروعگو جوریه ک میاد یساعت خونه من میره میگه زن دایی فلان کار کرد بن فلان حرف زد همشم دروغه یا مثلا از جاریم میاد بمن میگه ک زندایی فلانی از شما اینجوری گفت سر این قضیه یبار نزدیک مو من و جاریم بام درگیر بشیم ک هم اون هم من متوجه شدیم ک این بچه کلا خوشش میاد...حالا بگذیرم اومده بود قهر ک طلاق بگیره مادرشوهرم میگه بیاد با تو زندگی کن موقعی ک شوهرت میاد مرخصی بیاد خونه من دوبار بیاد پیش تو ینی یه زن چقد احمق ک همچین حرفی بزن 

خدایا شکرت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من هنوز مجردم خیلی خانواده شوهرو خیلی چیزارو تجربه ندارم ولی یه کی این جوری روداری میکنه بد جوری میره رو مخم دلم میخواد خفش کنم 😒😡

نمیدونم چیشده که امضام پاک شده🤔      پس دوباره میذارم..   امروز جمعه ۱۱/۳/۱۴۰۳ بازم از نی نی سایتی های عزیز میخوام برای رسیدن به عشقم و خوشبختیمون دعا کنن ..زیاد خوندم که میگن دعای نی نی سایتی ها در حق آدم قبول میشه .با دل های پاکتون لطفا واسم دعا کنید .ممنون ❣🌹
من هنوز مجردم خیلی خانواده شوهرو خیلی چیزارو تجربه ندارم ولی یه کی این جوری روداری میکنه بد جوری میر ...

حس میکنم صد سالم ک از حرفش بگذره باز بهش فک میکنم حرصم درمیاد

خدایا شکرت 
میگه جا ندارم بیاد با توزندگی کن حرصم گرفته دوست دارگ خفش کنم ب شوهرمم میگم اگه اومد من میرم 

محکم وایسا بگو نمیتونم  و نمیشه 

یعنی چی طلاق بگیره بیاد وبال زندگی تو بشه 

حس میکنم صد سالم ک از حرفش بگذره باز بهش فک میکنم حرصم درمیاد

پس  مثل همیم منم اینجورم یه حرفی ،رفتاری چیزی میره رو مخم ..یه مدت میگذره اما وقتی یادم میوفته حالمو خراب میکنه 

نمیدونم چیشده که امضام پاک شده🤔      پس دوباره میذارم..   امروز جمعه ۱۱/۳/۱۴۰۳ بازم از نی نی سایتی های عزیز میخوام برای رسیدن به عشقم و خوشبختیمون دعا کنن ..زیاد خوندم که میگن دعای نی نی سایتی ها در حق آدم قبول میشه .با دل های پاکتون لطفا واسم دعا کنید .ممنون ❣🌹
جوابشونو قاطع بده به هیچ وجه کوتاه هم نیا 

گفتم میگع اخه خونه من بچه فلانی دختر جاریم میاد با دختر این دعوا میکنه بیاد خونه تو ک اینا میلن اینجا دعوا نکنن خوب احمق خانم ب جاری بگو بچش نیاد من خودم دختر کلاس اولی دارم اینو دخترش بیان مث هو تو خونه من

خدایا شکرت 
پس  مثل همیم منم اینجورم یه حرفی ،رفتاری چیزی میره رو مخم ..یه مدت میگذره اما وقتی یادم میوفته ...

اره اصلانم خوشم نیماد ب این اخلاقم ولی چیکار کنم هیچ حرفی اونم حرفایی این مدلی و لج درار از ذهنم پاک نمیشه هر موقع یادم بیاد دوبار حرص میکنم

خدایا شکرت 
محکم وایسا بگو نمیتونم  و نمیشه  یعنی چی طلاق بگیره بیاد وبال زندگی تو بشه

فعلا ک یروز میخاست بیاد بچم پرت کردم جلو شوهرم و اومدم خونه بابام اومد برم گردوند

خدایا شکرت 
2706