2777
2789
عنوان

به نظرتون من بی معرفتم؟

38 بازدید | 26 پست
من یک سال و نیمه که زایمان کردم زایمان سختی داشتم چون بچم درشت بود تو یه بیمارستان خصوصی و یکی از بهترین دکتر از اول بالای سرم بود بعد رایمان با نازکترین نخ ممکن بخیه زیبایی زد و تقریبا یک ساعت داشت برام بخیه میزد بعد زایمان حتی اندازه سر سوزن درد بخیه نداشتم و از اول سر پا بودم ولی بعدش بخاطر دست تنهایی و افسردگی نتونستم برم ازش تشکر کنم اگر تو این ماهها کادو بخرم برم ازش تشکر کنم خیلی بی نمکه یا خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ولی حتما برین تشکر کنید؛ اصلا زمانش مهم نیست، مهم شعور و انسانیت شماست؛
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
نه چرا بی معرفت خب پول گرفته در راه خدا که کار نکرده اگر دوست داشتی برو برای تشکر ولی اینکه نری نشونه بی معرفتی نیست اصلا چون اون وظیفه اش رو انجام داده
گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2801