2733
2734
عنوان

خیاط‌ها هستید یه سوال دارم

42 بازدید | 6 پست

برای لباسی که درزهاشو نوار دوری کردیم آیا قسمت حلقه هم وقتی لباس آستین داره باید هم حلقه لباس و هم حلقه آستین رو نوار دوخت و بعد این دو رو بهم دوخت یا که نه

بچه‌ها ها 

فاطمه همون نی نی یار پنج دخترخاله ی شوهرمه

گفت بهتون بگم جشنواره ی بانییییی مد شروع شده می تونید بازی کنید 😍

گفتم اجازه هست به کاربرا معرفی کنم گفت آره فامیل راحت باش 😍😍😍 بزن لینک زیر بازی کن وپولدار شو

https://ruoz.ir/mspfr

واسه تمیزی کار بله میتونی 

میتونی حلقه رو بدوزی بعد نوار رو بدوزی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی دوتا درز رو رو هم بذارم نوار بدوزم؟ اگه سردوز بزنم خیلی ناهماهنگ میشه یا که نه اینکارم میکنن

اگه واست مهمه پشت کار مرتب نوارکشی کن 

آره اگه پارچت ضخیم نیست آستینو بدوز بعد نوارو بدوز

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
پارچم فاستونی جز ضخیم که حساب نمیشه؟😅 خیلی ممنونم❤️❤️

باز به سلیقه ی خودته که جفتشو باهم نوار بدوزی یا تک تک دوجورشم میشه 

خواهش میکنم عزیزم💕