2737
2739

سلام. دوستان من زیاد وارد نیستم. تو یه کانالی عضو شدم خیلی تعداد پست هاش زیاده میخوام از اول بخونم راهی هست برسم به پست اول؟مثل ایتا گزینه رفتن به پیام اول رو نداره.

تلگرام هم قبلا این گزینه رو داشت ...ولی الان باید هی رد کنی

آرزو میکنم که ،خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️ با کسی باش که قلبت رو قبل از ،بدنت لمس می‌کنه 🗝🩶درازدحام دنیا ،اگر انسانی را یافتی که تو رو میفهمد ؛ رهایش نکن ! چقدر آنها که ما را نمی‌فهمند بی شمارند❌ درخواست دوستی آقایون پذیرفته نمیشود ❌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو تو قسمت پستای عکس و فیلمش و برو ب پایین اولین عکس و بزن روش میاره نشان دادن بعد می‌ره تو اون تاریخ

اونجوری میبینی یه کم بالا پایین ترش ب پیام و پست اول چنل میرسی

قشنگم یه صلوات محمدی پسند مهمونم میکنی؟❤️‍🩹

تلگرام اصلی تنها راهش اینه خودت دونه ب دونه بگذری و برسی اول 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
2740

وقتی وارد کانال نیشی سه تا نقطه اون بالا هست که بزنی روش سرچ میاره بنویسی میبره بالا البته اگه بدونی اولش چیه و اینا راحت میره بالا یا مثلا یک رمان هستش پارت ۶۰ شما میزنی پارت ۱ بعد میره بالا اینجوری

سلام عزیزم خوبیدتوروخدا ببخشید من این‌سوالو میپرسم یکی ازتاپیکاتونو‌دیدم راجب مشکل پوستی پسرتون نوشته بودید البته برا  چن سال پیشه،،میخواستم بدونم خوب شدن بهتر‌شدن،،تشخیص‌دکترا‌درست بود؟

من ی پسر یساله دارم از بدو تولدش درگیر ی مشکل پوستیه ب تازگی دکتر گفته ی مشکل ژنتیکیه ی بیماری پوستی نادر. من خیلی نگرانم 😞😞😞

بازم معذرت میخوام

خدایا شکرت🦋
سلام عزیزم خوبیدتوروخدا ببخشید من این‌سوالو میپرسم یکی ازتاپیکاتونو‌دیدم راجب مشکل پوستی پسرتون نوشت ...

سلام عزیزم. مشکل پسر من ایکتیوز هست خفیف.ایکتیوز درمان نداره. درمانش حمایتیه. یه سری کرم دست ساز و کرم و شامپوهای خارجی که تا وقتی استفاده کنه اوضاع کمی بهتره و اگر استفاده نکنه همونطوره. 

سلام عزیزم. مشکل پسر من ایکتیوز هست خفیف.ایکتیوز درمان نداره. درمانش حمایتیه. یه سری کرم دست ساز و ک ...

ممنونم که جواب دادید،،یعنی هنوزم بشدت دوران نوزادیش هست؟یا بهترشده؟

اخه دکترا بما میگن با گذشت سنش بهترمیشه..

منم همین کرم دست سازو شامپو استفاده میکنم..

خدایا شکرت🦋
ممنونم که جواب دادید،،یعنی هنوزم بشدت دوران نوزادیش هست؟یا بهترشده؟ اخه دکترا بما میگن با گذشت سنش ...

اگه دارو استفاده نکنم بدتر از نوزاریش میشه. نه راستش وابسته به دارو هست فقط.

2706