2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

حساسیتهای الکی

چرا اینو گفتی

چرا اونو نگفتی

چرا در دیزی بازه و دم خر درازه و...

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜

شوهر ک نه ولی بهم میگه بی احساسم

بچها چیکار کنم انقد بی احساس نباشم با اینکه دوسش دارم ولی همش میگه تو حسی نداری و حقم داره جلوش خیلی یهو بی احساس میشم

نمیدونم چیکار کنم

2740

هییییچ دعوایی ندارم شرایط و مگ نمیبینیم به این سختی داده میگذره دعوام‌کنیم

هرکس بد ما به خلق گوید😯                                      ما چهره ز غم نمیخراشیم 😌                   ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم😊
شوهر ک نه ولی بهم میگه بی احساسم بچها چیکار کنم انقد بی احساس نباشم با اینکه دوسش دارم ولی همش میگه ...

بهش گفتم بخاطر تایپ شخصیتیمه خودم کلا سرد بنظر میام ولی دوست دارم اما خب اونم حق داره

کسی راهکاری داره؟

بیشتر سر درساش و بی نظمی هاش و حواس پرتی هاش دعواش میکنم بعد منو همسرم دعوامون میشه.

البته وقتی همسرم خونه ست دخترم رفتارش تغییر می‌کنه گستاختر میشه مثلا میگم تکالیفت مدام جیغ داد الکی راه میندازه،خیلی از همسرم خواستم طرفدارش نکنه گوش نمیده

2706