2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یسنا جون لسانی تو میدون سلماسه مطبش یکم معطلی داره ولی ارزش داره من راهمم دوره میبرم همیشه اونجا برای خلط سینگولار میده عالییییییه اسپری اسم داده ابی و کرم زادیتن و یک پلی کپی ممنوعیات که نباید بهش بدم
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
منم همش مادرشوهرم خاهرشوهرتیکه میپرونن میگن چرااون نوم مریض نیست وفقط این مریضه
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
2728
تازه من امسال واکسن هم زدم براش ولی ظاهرا بی تاثیر بوده
خدایا مرسی که هستی.مرسی که دوستم داری.ببخشید بعضی وقتا کم کاری می کنم و تو هم چنان هوامو داری.خداجونم لطفا مراقب همسرم دخترم و نی نی تو دلم باش☺️مرسی که اینقدر خوبی❤️
زادیتن پیدا نمیشه که😫😫
خدایا مرسی که هستی.مرسی که دوستم داری.ببخشید بعضی وقتا کم کاری می کنم و تو هم چنان هوامو داری.خداجونم لطفا مراقب همسرم دخترم و نی نی تو دلم باش☺️مرسی که اینقدر خوبی❤️
2738
مانیتا همین که دخترت تا دوسال مریض نشده خودش ضمانت شیر مادره عزیزم مهد که نرماله اولش یه مدت همش مریض میشن پسر بزرگه منم مهد میره همش مریض میشه
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
ببین پودر سینگولارو پیدا میکنی؟بسته های کوچیکه 2 میلی گرمی پیدا نشد قرصشو 5 و 10 داره مثلا 5 رو تقسیم به دو کن نصفشو تو اب حل کن با سرنگ بده غروبا 3 شبه خوب میشه خیلی عالیه من از نوزادیش بهش دادم
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
آخه از عید تا حالا مهد میره،هنوز همش مریضه نمی دونم والا همزمان شده دقیقا مریضی هاش با مهد رفتنش این وسط شاید یه هفته خوبه دوباره مریضه تا یه ماه البته فقط ماهی یه بار مجبور میشیم بهش آنتی بیوتیک بدیم زادیتن تهران پیدا میشه بگم داداشم بگیره برام؟
یسنا جان منم بافقم پسر منم مشکل بچه شما رو داره. پودر سینگولر بگیر غروبا بهش بده شربت اسماویت هم تقویته و مخصوص مشکلات تنفسیه خیلی خوبه از وقتی به پسرم میدم خیلی بهتره یه اسپری nasonex هم دکتر بمانیان داده هر شب میزنم تو بینیش ابریزش بینیش قطع شده
وقتی سرماخوردگی ویروسیه انتی بیوتیک فایده نداره هیچ بدن بچه رو ضعیف میکنه.چون هوا الودس طبیعیه که بچه خوب نشه بچه های منم همینطورن.اصلا بهشون دارو نمیدم چون فایده نداره سیستم ایمنیشونو ضعیفترم میکنه.
خدا بهترین نعمتی که بهم داد خودش بود.حس بودن با خدا خیلی زیباست
2706