2752
2734

خواهرا دلم خیلی گرفته امسال سال خوبی برام نبود ازتون خواهش میکنم دعام کنید که از اینجا به بعد خیر و خوبی و اتفاقای خوب وارد زندگیم شن 

یه صلوات مهمونم کنید لایکم کنید تا دعاتون کنم 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫

برا منم دعا کنین تاپیک یکی مونده به اخر

اسم کاربری  بعد از کلی تحقیق برگزیده شد               پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی ۰من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                           ✅ آنهایی که دستی که نانشان میدهد راگاز میگیرند و محکوم به بوسیدن پاهایی اند که لگدشان میزند ✅دنیا رو فرش میکنی یاکفش میپوشی،؟ تغییر دادن خودتراحت تر از تغییر دادن دنیاست                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

براتون صلوات میفرستم و به نیت همتون زیارت عاشورا و برای هرکس آیت الکرسی میخونم 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
صلوات فرستادم برات توروخدا دعام کنید برادرم تو محل کار خودش بهم پیشنهاد کار بده. فاطمه ام

ممنونم 

ان شاءالله منم مشکلم تقربیا مثل شماست امیدوارم هرجی به صلاحه توی کار برامون رقم بخوره