2733
2734
عنوان

بتا۲۵<یعنی چی

211 بازدید | 30 پست

سلام بچه ها من امروز زور ۵ام تاخیرم بود بیبی چک زدم تا ۳ قطره ریختم بلافاصله مثبت شد دوتا بیبی زدم مثبت پررنگ شد رفتم ازمایش دادم ۲۵<شد ینی حامله ام یا نه یکی گفت ک باید صبر کنی بتات پایینه.نمیدونم خوشحال باشم یا نه 😬🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
گفتن ۴۸ ساعت بعد ازمایش و تکرار کنم

میشه اینم اگه بعد 2 روز هم عدد بتا بره بالا یعنی بارداریت درسته اگه عدد بتا تکون نخوره مشکل ایجاد میکنه

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از موعدت 15روز گذشته بود بعد رفتی؟ علائمم داشتی

نه ۵ روز باید ۲۳ ام پریود میشدم ک نشدم علائم ک من از ۱۸۱۹ دوره کمر درد و شکم درد داشتم تا الان علائم دیگه ای ک زیاد به چشم بیاد نداشتم 

نه ۵ روز باید ۲۳ ام پریود میشدم ک نشدم علائم ک من از ۱۸۱۹ دوره کمر درد و شکم درد داشتم تا الان علائم ...

راستی تایپیکتو دیدم که روز 14گفتی فولیات ریز بودن بعدشم رفتی سونو تا ببینی سایزشون تغییر کرده

انشالله که مامان شدی♥️

راستی تایپیکتو دیدم که روز 14گفتی فولیات ریز بودن بعدشم رفتی سونو تا ببینی سایزشون تغییر کرده انشال ...

اره من روز ۱۴ ام رفتم گفت کوچیکن دیگه نرفتم بخاطر همین امیدی نداشتم وقتی بی بی چک میزدم خداروشکر اصلا فکر نمیکردم یروز انقد بیبی چک مثبت پررنگ ببینم🥲🤣

راستی تایپیکتو دیدم که روز 14گفتی فولیات ریز بودن بعدشم رفتی سونو تا ببینی سایزشون تغییر کرده انشال ...

ولی یک ماه اوابوست مصرف کردم لتروزول مصرف کردم این ماه فک کنم اونا تاثیر گذاشت

2706