2733
2734
عنوان

کار در منزل

676 بازدید | 17 پست
نمیدونم چرا دخل و خرج ادم ها تو تهران جور درنمیاد.باکلی دوندگی همسرم و اخر شب اومدناش بازم کفاف زندگی رو نمیده.منم قید کار و زدم و گفتم اول بچه بیارم حالا با این حقوقهای چندرغاز پول مهد بچه امم درنمیاد.دوستان اگه سابقه کار در منزل شامل کارهای هنری یا کار با نت دارن بیان به منم یه ایده و پیشنهادی بدن.ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برو کتاب های پایه چهارم پنجم ششم ابتدایی سوال امتحانی بصورت ورد دربیار .پکیج کن تو اینترنت بذار برای فروش. معلم های ابتدایی دنبالشن. جزوه آموزشی برای درس های هنرستان که به مدرک شما مربوطه بنویس بذار برای فروش. طراحی سایت یاد بگیر و قالب طراحی کن سفارش بگیر. یا بعضی سایت های پربازدید همیشه نیروی آنلاین می خوان که پست بذاره یا هماهنگی کنه.. می تونی تقاضا بدی و هر روز مطلب خوب از سایت های خارجی پیدا کنی ترجمه کنی با عکس بذاری. می تونی بازاریابی تلفنی کنی برای یه شرکت. هنری: می تونی کیک و ژله برای کافی شاپ ها درست کنی. می تونی خیاطی یادبگیری کارکنی. می تونی تو خونه گل سر و تل درست کنی. پاکت کادو و ... هم خوبه. می تونی سفارش نقاشی روی لباس بگیری..یه دوست من این کارو می کرد. با رنگ روغن رو مانتو طرح های اسلیمی و فانتزی قشنگی می کشید و با قیمت بالاتر میفروخت.. می تونی تو اینستا یا اینترنت وبلاگ بسازی و بازاریابی کنی برای کارت..
ONLY. GOD.
2706