2733
2734
عنوان

چیکار کنم بتونم فراموش کنم و ببخشم

115 بازدید | 29 پست

سلام

من سالهاست ازدواج کردم قبل ازدواج میگفتم خوب من رابطه ام با خانواده شوهر خوب باشه چرا باید اذیتم کنن

چون مامانم با عمه هام اینا رابطه خوبی داشتن کلا.

واقعا مادرشوهر خواهرشوهرم رو دوست داشتم 

اما اونها تمام عقده هایی که از خانوده شوهر خواهرشوهرم داشتن سر من خالی میکردن 

به حرفهایی که موقع خواستگاری زد عمل نکرد و کلا هیچ کمکی نکردن بهمون 

غیر مستقیم از زندگی ما دخالت میکردن 

راستش شوهرم هم مقصر بود چون کلا همش میخواست دل مامانش ذو خوش کنه و حرف مامانش باشه

۸۰درصد وحشتناک ترین دعواهای من و شوهرم زیر شر مامانش بود

کارهایی که مادرشوهرم کرده مامان خودم بود هم نمیبخشیدم!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نبش و کنایه هاش تمومی نداشت اونقدر بعد زایمان بچه هام نیش و کنایه میزد و میکفت بچه داری بلد نیستی و .....که افسردگی شدید داشتم تا دوسالگی بچه اولم

حالا سالها گذشته بعد ازدواج برادرشوهرم  که شوهرم دید چقدر حمایتش کردن هرجور زنش خواست عروسی گرفتن و دید به زنش از گل نازک تر نمیگن 

فکر کنم آخرش باهاشون حرف زد که دیکه دست از سرم برداشتن البته خیلی سال بعد ازدواج ما 

2731
شواستون باید بفهمه که محدود کنه روابط ش را 

شوهر من نمیفهمید نمی‌خواست بفهمه کلا از اول عادت کرده بود مثل نوکر فقط ازش کار بکشن ‌ برای اینکه محبتشون رو جلب کنه همه کاری می‌کرد اونها هم ....

میدونم شوهرم هم مقصره

به روم نیاوردم اما خودم اذیت میشم وقتی یادم میاد جوونی ام نابود شده جوونی که میتونست روزهای خوبی با ...

بجنسی بلد نیستی همین راهیه که گفتم  اگه بجنسی بلد بودی  نمی امدی اینجا تاپیک بزنی فدات شم

کاربر قدیمیه از ۹۸ اینجام😇
بجنسی بلد نیستی همین راهیه که گفتم  اگه بجنسی بلد بودی  نمی امدی اینجا تاپیک بزنی فد ...

نه بلد نیستم نمیخوام باشم حتی باورت میشه الانم مشکلی براشون پیش نیاد ناراحت میشم براشون!!!

تکلیفم با خودمم معلوم نیست

من چیکار کنم فراموش کنم و به گذشته فکر نکنم

وقتی میبینم همون ادنی که اینقدر من رو اذیت کرده الان برای عروس بعدی مادری میکنه غصه میخورم چی میشد من رو اذیت نمیکرد جی میشد ما رو حمایت میکرد

من چیکار کنم فراموش کنم و به گذشته فکر نکنم وقتی میبینم همون ادنی که اینقدر من رو اذیت کرده الان بر ...

ناراحت نباشی ها تودت کردی . جوری رفتار کردی که لایق اون جور برخور بودی...

کاربر قدیمیه از ۹۸ اینجام😇