2733
2734
عنوان

عاشق شدن پسرا هم مثل دختراس

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 16 پست
در مورد پسری که دوستم داشت و فکر میکنم داره گاهی عذاب وجدان میگیرم مخصوصا از وقتی خودم درد عشق رو ت ...

الهی هر دوتاتون زودتر فراموش کنین .درصد کمی بینشون هست که فراموش نمیکنن وتا مرز جنون وبیماری روحی هم حتی میرن...الان خودتو عذاب دوچندان نده.

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
الهی هر دوتاتون زودتر فراموش کنین .درصد کمی بینشون هست که فراموش نمیکنن وتا مرز جنون وبیماری روحی هم ...

ممنونم عزیزم 💚

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید