2733
2739

ما قصد داریم خونه بخریم میخاستم ازتون کمک بگیرم 

چه مواردی برای خرید دقت کنم ؟؟؟ 

دو مورد هست کدومشو انتخاب میکنین ؟؟چرا؟؟ 

۱: خونه خودش عالی ۱۲ واحدی محدودش خیابان اصلی نیس یکمی پایین تره 

۲: خونه خودش عالی ۲۰ واحدب محدودش خوبه نزدیک خیابان اصلیه 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   

۱

اگر خوشبختی را برای یک ساعت می‌خواهید؛ چرت بزنید.🥱اگر خوشبختی را برای یک روز می‌خواهید؛ به پیک نیک بروید.🏞️اگر خوشبختی را برای یک هفته می‌خواهید؛ به تعطیلات بروید.🚗اگر خوشبختی را برای یک ماه می‌خواهید؛ ازدواج کنید.👩‍❤️‍👨اگر خوشبختی را برای یک سال می‌خواهید؛ ثروتمند بشوید💸و اگر خوشبختی را برای یک عمر می‌خواهید؛یاد بگیرید کاری را که انجام می‌دهید دوست داشته باشید...❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام به سلامتی باشه، اول ببین دیوار مشترک با همسایه نداشته باشه، بعد یه پرس و جو کنید همسایه هاتون خوبن یا نه، 

من که روانی شدم از دست همسایه بد، بدتر از اون همه فامیل هستیم نمیشه حرفی زد اوووف 

۱۲ واحدی  تک واحدی هستید یا دو واحدی ؛اینم مهمه

۱۲ واحدیه هر طبقه ۲ تاست 

۲۰ واحدی هر طبقه ۴ تا خونه 

میترسم ساختمان شلوغ باشه دردسر بشه برامون نظرتون چیه؟؟

چرا؟؟ همسر من بخاطر جاش دو رو انتخاب کرده ولی من نظرم یکه میترسم ساختمان شلوغ هست دردسر بشه برامون&n ...

ساختمان شلوغ واقعا خوب نیست

اگر خوشبختی را برای یک ساعت می‌خواهید؛ چرت بزنید.🥱اگر خوشبختی را برای یک روز می‌خواهید؛ به پیک نیک بروید.🏞️اگر خوشبختی را برای یک هفته می‌خواهید؛ به تعطیلات بروید.🚗اگر خوشبختی را برای یک ماه می‌خواهید؛ ازدواج کنید.👩‍❤️‍👨اگر خوشبختی را برای یک سال می‌خواهید؛ ثروتمند بشوید💸و اگر خوشبختی را برای یک عمر می‌خواهید؛یاد بگیرید کاری را که انجام می‌دهید دوست داشته باشید...❤️
2738

نمیدونم ..من اگه بخوام خونه بگیرم بخرم . 

۱اول و مهمترین چیز همسایه ست چون از صدتا دشمن بدترن اگه بد گیرت بیاد 

۲حتما تک واحدی باشه اپارتمان یا حداقل دواحدی 

این دونکته تو خرید خونه نقش اصلیو ایفا میکنه. 

نمیدونم ..من اگه بخوام خونه بگیرم بخرم .  ۱اول و مهمترین چیز همسایه ست چون از صدتا دشمن بدترن ...

گزینه یک دو واحدی هست نظرم روی همونه ولی خب همسایه هارو نمیتونم بشناسم ک 

دیگه چ موردی دقت کنم ؟؟

والا ما یه جا بودیم 24 واحد یعنی در ارامش تمام، خونه الانم 6 واحد در حد روانی شدنم

نظرتون درباره دیوار مشترک با همسایه چیه؟؟

2706