2737
2739
بجه هاخیلی ناراحتم .خیلی برای مادرشوهرم اینا کارمیکنم بخدا اول صبحی میاد بالا یعنی بیاین صبحانه بخوریم بلند میشم رختخواب هارو جمع میکنم صبحانه رو درست میکنم میارم مبخرویم جمع میکنم میبرم مشورم.میشه تاهار ،ناهارو ذرست میکنم میارم میبرم میشورم میشه شام هنینجور میرم خونشو تمیز میکنم خونش بلانسبت عین ت و ی ل ه است خونشم بژرکه دست تنهایی تمیز میکنم میام بالا کارهای خونه خودمو انحام میدم به شوهرم میرسم ازهمه مهمتر به کارهای خودم ،ازهمه اینا مهمتر یه دختر شش ماهه شیطوووووون دارم که کلافم کرده حاج خانوم بجه امم نکه نمیداره تا بغلش میکنم دخترم کریه میکنه میکه اه اه دباره نق زد بجه ها یادمه شش ماه پیش که از بینارستان اومده بودم سزلرین شده بودم وقتی رسیدم باوجود اینکه خوتمو تمیز کرده بودم اما خاک نشسته بود رو مبلها و... بجه ها رسیدم و شروع کردم به تمیزکردن خونم و نیومد کمکم
چه جونی داری؟؟؟؟؟عروس گرفته یا خدمتکار؟!؟!؟!
دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا بحه ها روز هفتم بعد سزارینم برکشت کفت پاشو خودت غذاتو درست کن حالا من پدرشوهرم اینا میاد اینور جند ماه میمونه عین یه کلفت براش کارمیکنم وشوهرشو نکه میدارم اما اون اینطور برخورد مبکته جیکارکنم
2731
2738
شوهرم دلش کباب میشه برام اخه من به تمیزبودن خونه حساسم مثلا میرم پایین میکم مادرجون دستمال بده مبلهارو گردکیری کنم بلند نمیشه کمکم بده میکیره میشینه بجه ها خواهر شوهرم دست به سیاه وسفید نمیزنه
2706