2737
2734
عنوان

بنظرتون من کی وقت زایمانمه؟

126 بازدید | 38 پست
من الان تو 38 هفته کاملم.دردای پریودی هم زیاد دارم.توسونوهم برام نوشتن 16مرداد.بچمم تو شکمم زیادی اذیتم میکنه.خودشو خیلی صفت میکنه.بنظرتون زایمانم نزدیکه؟چیکار کنم که تو این هفته بدنیا بیاد؟
اینکه می گویند زن حجاب داشته باشد تامرد به گناه نیافتد، مثل این است که بگویند:آفتاب نتابد که بستنی هایمان آب نشود.
چرا کسی جواب نمیده؟ اگه بحث جاری باشه همه میان.
اینکه می گویند زن حجاب داشته باشد تامرد به گناه نیافتد، مثل این است که بگویند:آفتاب نتابد که بستنی هایمان آب نشود.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یاس جان اخه تنهام.دوس دارم وقتی بیلد که کسی دوروبرم باشه
2742
فدات عزیزم.اخه از این دردا میترسم میگم نکنه درد زایمانه
2740
سلام منم 38 هفته کامل شدم 17 مرداد زده زایمان طبیعی ولی من میخوام سزارین بشم 10 مرداد بهم نوبت داده یعنی یکهفته زودتر میترسم دردم شروع بشه آخه منم تنهام هیچ کس نیست خانوادم شیراز هستن خودم تهران ، درد زایمان طبیعی چطوریه آخه من زیر دلم درد میگیره و نی نی همش خودش رو سفت میکنه
دکترم میگه معلوم نیست کی بدنیا بیاد.تاحالا معاینه نشدم برا لگن.شنبه باید برم برا معاینه لگن
سلام دیبا.به سلامتی.دقیقا شرایطت مثه منه.
2706