2737
2734

من همسرم چندماه بود درگیر بیماری اعصاب و روان بود تشخیص خاصی ندادن درآخر میگفت بشدت فکرای منفی و خودکشی میاد ذهنم

بعد بردیم بستریش کردیم

الان  سه هفتست هنوز مرخص نشده 

من نمیدونم بعد برگشتش چجوری رفتار کنیم دوباره عود نکنه۰

حالم بده هم بر خودم هم بر خودش غمگین و ناراحتم 

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بله چندین دکتر بردم میگفتن دارو بخوره نیاز به بستری نیست ولی نخورد همش میگفت اینا حالم و بد میکنن&nb ...

ینی خودش الان از بستری راضی هست

بنظرت شرایطش بهتر شده؟

راستش من خودم اطرافم کسی رو نداشتم ولی دورا دور چند تفر رو شنیدم ک بستری طولانی هم زیاد خوب نیست

اگ هر روز ببری مطب روانپزشک یا روانشناس شاید بهتر باشه

بازم با دیگران‌مشورت کن ببین باید چکار کنی.خدا صبرت رو زیاد کنه

عادی رفتار کن یه کاری نکن که فکر کنه تافته جدا بافته اس ‌‌‌و به خاطر بیماریش می‌تونه بقیه رو عذاب بده ...و اینکه توی حرفات زیاد از کلمه اعصاب و روانی یا .... استفاده نکن اصلا 

لطفاً خواهشا برای حاجتم دعا کنید 🌹🌹🌹
ینی خودش الان از بستری راضی هست بنظرت شرایطش بهتر شده؟ راستش من خودم اطرافم کسی رو نداشتم ولی دورا ...

ممنون عزیزم از راهنماییت الان خودش راضیه خیلی آرامش عجیبی گرفته ولی من از بعدش میترسم 

پس به قول دکترش جلسات مشاورش باید پایدار باشه

عادی رفتار کن یه کاری نکن که فکر کنه تافته جدا بافته اس ‌‌‌و به خاطر بیماریش می‌تونه بقیه رو عذاب بد ...

ممنون عزیزم نکته خوبی گفتی خواهراش تماس گرفتن ازاینجا به بعد فقط باید درکش کنی باهاش مدارا کنی 

من واقعا اگه نتونم دردمو بگم حرفامو بگم خودم بدتر داغون میشم میگم پس کی ناز من و بکشه اینجوری باید تا آخر عمر منی که ۹سال ازش کوچیکترم همش دردو غمامو تو خودم خفه کمم 

متاسفانه از این لفظم موقع عصبانیت زیاد استفاده کردم که خستم کردی خانوادگی همتون مشکل اعصاب و روانی دارید 

بعد چون دوستش دارم خودم ناراحت میشم چرا گفتم

2740
بله تقریبا چندتا دکتر گفتن افسردگیه

سفر خیلی حالش رو بهتر می کنه ... مخصوصا طبیعت و چشمه و آبشار... فیلم ترسناک ممنوع....از بعد از ظهر به بعد کافئین ممنوع

لطفاً خواهشا برای حاجتم دعا کنید 🌹🌹🌹