2752
2734
عنوان

چه سخته ازدواج نمیکنی بعد میبینی که ...

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 54 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شما از  رد خواستگارت  پشیمونی؟ بنظرت  چه ملاکی  رو باید صرف نظر میکردی  که ...

نه من خوشم نميومد ازشون ، سليقه ي خاله خانباجي ها بودن تا سليقه من ، من پشيمونيم از اينه چرا نشستم منتظر خواستگاري سنتي براي اينكه فكر ميكردم دختر نجيب اينطوريه و اخرشم همه اونا كه انواع روابط و اينا داشتن با عشقاشون ازدواج كردن و خوب هم هستن با هم .و همونا رو تو سر من ميزنن .. حالا نميگم اينجوري ولي حداقل كاش مراوداتم رو ببشتر ميكردم تو دهه بيست مثلا گروهاي مختلط كتابخونه يا مشاعره يا كوهپيمايي كه اكثرا زير ٣٠ سال هستن و ديگه براي من ديره 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
2731
نه من خوشم نميومد ازشون ، سليقه ي خاله خانباجي ها بودن تا سليقه من ، من پشيمونيم از اينه چرا نشستم م ...

خیلی  از  پسرا هم  ازدواج  نکردن از شما ۳ یا ۵  سال  بزرگتر 

و اینکه  الان  عضو  این گروه ها  شدید ؟ 

کتابخونه مختلط چیه؟

اشتباه می کنی،هیچوقت دیر نیست.

خب كجا برم الان ؟ همين گروهها همه جوون هاي زير ٣٠ هستن من وصله ناجور ميشم تو جمعشون 

خیلی  از  پسرا هم  ازدواج  نکردن از شما ۳ یا ۵  سال  بزرگتر&nbs ...

نه فكر نكنم ديگه جاي من باشه😅 بعد موضوع اينه تو ايران چون حق انتخاب با اقايونه وقتي يه اقايي تا اين سن ازدواج نميكنه چندان قضيه جالب نيست يا مشكلي داره به لحاظ جسمي و يا تنوع طلبه و يا مشكل ذيگه اي ... ما خانوما تو خانواده هاي سنتي چون خيلي محدود ميشيم باز جاي توجيه داره تا حدي  

خب كجا برم الان ؟ همين گروهها همه جوون هاي زير ٣٠ هستن من وصله ناجور ميشم تو جمعشون 

من گروه های طبیعت گردی زیاد دیدم تا شصت سال هم هستن تو گروهشون،باید بری تو اجتماع،اینجوری شانس آشنایی و ازدواج هم بیشتره،بخوای منتظر شی خواستگار سنتی بیاد،به ندرت مورد مناسب پیدا می شه