2733
2734
عنوان

85%مبلغ5000000تومن چقدر میشه؟

14 بازدید | 28 پست
چ طوری مراکز دولتی این بیمه رو حساب.میکنن؟من که گیج شدم!!!!
خدایا مثل اخرین برگ پائیزی خستم.قبل از اینکه بیفتم دستمو بگیر. میشه خواهری کنید برای اینکه منم به زودی مامان شم یه صلوات بفرستید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
5 میلیون رو ضربدر 85 تقسیم ب 100 کن
من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
قربون همتون خوب وقتی دولت میگه 85%رو متقبل میشه اینجا ک پنج تومنه یعنی4250تومنشو دولت باس بده.درسته؟
خدایا مثل اخرین برگ پائیزی خستم.قبل از اینکه بیفتم دستمو بگیر. میشه خواهری کنید برای اینکه منم به زودی مامان شم یه صلوات بفرستید
من پرسیدم واسiuiک 500000بوده میگه میشه200
2738
واسivfک 5000000بوده میشه3000000 چ طوری؟
ب نظرتون درسته؟یا ب وزارت بهداشت زنگ بزنم و پی گیری کنم قضیه رو
2706