2752
2739
عنوان

بیچاره زنداییم سرطان سینه گرفته ..😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 38 پست
من مامانم ۳۵ سالگی سرطان سینه گرفت هردوتا سینه رو تخلیه کردن بعدش درگیر غدد لنفاوی شد و همون کشتش ...

خدا بیامرزه انشالله عزیرم ..

این حرف و نزن ترو خدا .. انشالله که خوب میشی ‌..

به حرف پزشکت گوش کن و به فکر سلامتیت باش ‌..

روحیه ات و حفظ کن و آنقدر فاز منفی نده به خودت .. خوب میشی گلم حتما خوب میشی 🙂❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم از روحیه ای که بهم دادین .. خدا حفظتون کنه ❤

اگه تهران هستید پیش دکتر عمرانی پور برید بسیار پزشک مجرب و درستی هستند ایشون کل خانواده مارو جراحی کردن بسیار هم معروفن

اگه تهران هستید پیش دکتر عمرانی پور برید بسیار پزشک مجرب و درستی هستند ایشون کل خانواده مارو جراحی ک ...

ایشون تبریز هستن و دکتر که فعلا نظره نهایی رد نداده .. 

ممنونم گلم .. مرسی از راهنمایی تون.

2731
خداروشکر که سلامتی شون رو به دست آوردن .‌ زندایی من خییییلی دیر متوجه شده متاسفانه ..  انگار ...

😔😔

عزیزم .حتما .ان شاءالله خدا شفاشون بده گلم 

شمام خودتو انقد اذیت نکن .واسش دعا کن.کار دیگه ای از دستت برنمیاد دختر 

فدات شم سخته.میدونم.مام خیلی اذیت شدیم.توسل کن .چله بگیر.ان شاءالله حاجت روا شی 

خدا همه مریضارو شفا بده آمین

یزدم ولی بخدا من دیدم عزیزام چجوری زجر کشیدن و آخرش با زجر فوت کردن من تحمل اون دردا رو ندارم

میفهمم چی میگی 

ما هم کم نداشتیم کسانی که از این بیماری لعنتی پر کشیدن 

اما به همون تعداد هم داریم کسانی که خودشونو نجات دادن و شکستش دادن 

پاشو دختر خوب به خاطر مامانت و خواهرت ثابت کن بهشون که تو انقدر قوی هستی که روی این لعنتی رو کم کنی 

دلم از دیروز پیشته لطفا به فکر خودت باش 

اول و اخر هممون مرگه اما داریم براش میجنگیم 

هر روز داریم میجنگیم یکی تو شغل سخت یکی روحیه اش داغونه یکی جسمش اسیب دیده هممون درگیریم اما باز داریم تلاش میکنیم 

پاشو دختر خوب 

منتظرم که بنویسی رفتی و پیگیر درمانت هستی 

مادرشوهر من هم از سرطان رفت فرشته بود ونازنین اگه بود دنیامون رنگ و بوی دیگه ای داشت 

تو هنوز امید یه نفری دختر قشنگم پاشو ❤️

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
میفهمم چی میگی  ما هم کم نداشتیم کسانی که از این بیماری لعنتی پر کشیدن  اما به همون تعدا ...

سلام عزیزم

ممنونم از وقتی که گذاشتید و حرفهای قشنگتون

راستش خودم هیچ انگیزه ای برای موندن ندارم همه کس و کارم رفتن و تنها شدم

ولی احتمالا پیگیر درمانم بشم 

ببخشید که نگرانتون کردم

من به مرگم راضیم اما نمی آید اجل/ بخت بد بین کز اجل هم ناز می باید کشید
سلام عزیزم ممنونم از وقتی که گذاشتید و حرفهای قشنگتون راستش خودم هیچ انگیزه ای برای موندن ندارم هم ...

کار خوبی میکنی عزیز دلم 

امیدوارم موفق بشی 

برای خواهر من هم دعا کن 

امروز تو ازمایشش چیز خوبی ندیدم 😔

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
کار خوبی میکنی عزیز دلم  امیدوارم موفق بشی  برای خواهر من هم دعا کن  امروز تو ازما ...

ان شاالله خیلی زود حالش خوب بشه و دیگه هیچ اثری از این بیماری در بدنش نباشه

من به مرگم راضیم اما نمی آید اجل/ بخت بد بین کز اجل هم ناز می باید کشید