2752
2734
عنوان

یعنی من براش هیچ ارزشی نداشتم؟؟؟!!!

1908 بازدید | 118 پست

از شبی که منو و خانوادمو از خونه بیرون کرد و به بابام گف دخترتو نمیخوام...۷ماه میگذره....تو این هفت ماه یک نفر از خانوادش یه تماس نگرفتن با ما....داییم زنگ زد گف دادگاه تعیین میکنه..مامانم زنگ زد جوابشو ندادن..زنگ زد به مادرش گف زندگی پسرمه هر کاری دلش خواس میکنه من دخالت نمیکنم....

منم اشتباه داشتم اما نه در این حد که انقد منو بی ارزش کنن جلو خانوادم😔😔

از طلاق بدتر از مرگ میترسم ...دوس دارم بمیرم و طلاق نگیرم...دوبار رفتیم دادگاه حتی به پدر و مادرم هم سلام نکرد....جوری رفتار میکنه انگار خیانت کردم بهش...ما مشکلمون این بود که چنبار دعوا داشتیم همین....من اصلا نمیتونم طلاق بگیرم از طرفی منت کشی و التماس هم نمیتونم دیگه.....نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم ...از ساعت ۳تا الان بیدارم..همش خوابشو میبینم...آخه چرا بعد این همه توهین هنوز دوسش دارم

راسته که میگن اون چیزی که ته نداره حماقت بشره

بذار بره به درک

لطف میکنی یه صلوات مهمونم کنی؟الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ....دختری از جنس خوشبختی/پر از امید به زندگی/پر از حس خوب❤️💫😇💕///اگه میخوای به معجزات خدایی برسی تاپیک معجزه زندگی به بعد منو بخون دوست من🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

الان به زور و التماس برگردی به نظرت پابند میشه و بعدا نمیره؟ نمیگم راحته نه اتفاقا به شدت سخته چون همسرته اما وقتی سعیتو میکنی و نمیشه تو هم دیگه انرژی نذار 

علت عقب‌ماندگی دین نیست،فهم غلط از دین است.

حتما می‌دونه از طلاق می‌ترسی داره اذییتت می‌کنه.....بنظرم خودت ب تنهایی برو دنبال مهریه طلاقت تا بدونه قوی شدی.....احساس اویزونی.  انگار داری بهش شایدم عشقه....ولی هرچی ک هست ب آدم درستی نیست.....هرچقدر کشش بدی تویی ک آسیب میبینی

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه

اون دنبال بهونه بوده پرده های حرمت بین شما دریده شده این همه آدم جدا میشن زندگی خوبی رو شروع میکنن ولش کن بره به درک

چهل روز براش عزاداری میکنی بعد تو ذهنت کمرنگ میشه

وقتی ادب و احترام حالیش نیست بهتره گورشو گم کنه

وقتی کوچکترین تلاشی نمیکنه واسه اینکه برگردید به زندگی چرا خودتو کوچیک می‌کنی؟ فردا هزار بار میگه تو التماسمو کردی من میخواستم طلاقت بدم

اگه یه درصد برای خانوادش مهم بودی پیش قدم میشدن میگفتن بذار بریم ببینیم مشکل عروسمون چیه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2706