2733
2734
عنوان

کرایه تاکسی

106 بازدید | 15 پست

سلام دوستان

من چند روز پیش سوار یه تاکسی شدم جلو نشستم پشت هم ۳نفر بودن ۲تاشون با هم رابطه داشتن دختر و پسر 

۱مسیر داشتیم میرفتیم کرایه۷تومن بود من یهو دیدم پول نقد همرام نیست به راننده گفتم اقا اگه امکانش هست من کارت به کارت کنم گفت باشه.منم پیش خودم گفتم زشته۷تومن کارت به کارت کنم کرایه همرو زدم به حسابش

بعد اونی پسری که پشت نشسته بود تقریبا۲۵سال داشت یهو خواست حساب کنه راننده گفت این اقا حساب کرد 

یارو برگشت گفت اقا غلت کرد حساب کرد بهم گفت منظورت چیه فک کرد مثلا بخاطر دوس دخترش حساب کردم در حالی که من کلا قیافه دخترو نگا نکردم شروع کرد فش دادن یه مشت خابوند زیر چشم منم گفتم اقا معذرت میخوام خلاصه الان۳روزه عذاب وجدان دارم میگم چرا کاری نکردم چرا یدونه نخابوندم تو سه جاف صورتش نمیدونم چرا اون لحضه حالم خوب نبود گفتم ولش کن🤦‍♂️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همیشه بزار پول تو جیبت باشه

کرایه ی کسیم حساب نکن

چه پسر بیشعوری بوده

ولش کن بهش فکر نکن 

ولی دیگه از این اینکارا هم نکن

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
2738
همیشه بزار پول تو جیبت باشه کرایه ی کسیم حساب نکن چه پسر بیشعوری بوده ولش کن بهش فکر نکن  و ...

از امتحان برمیگشتم خوب نوشتم امتحانو یه لحضه خاستم یه کار خیر بکنم اولین و اخریم بارم بود

چقدر نفهم بوده طرف حیف ک حساب کردی. کار شماهم اشتباه بود میخواستی خوبی کنی ببین چی شد.

از امتحان برمیگشتم خوب نوشتم امتحانو یه لحضه خاستم یه کار خیر بکنم اولین و اخریم بارم بود

اول بهشون میگفتی کارم جور شده 

دلم میخواد کرایه شماهم حساب کنم آقا 

اجازه هست؟

این شکلی بهتر بود

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
گفتم۷تومن زشته کارت به کارت کنم همین

فرض کن تو هم جوابشو میدادی مشتتم میزدی ،اونم که بیکار نمینشست تلافی میکرد ،خلاصه باهم‌گلاویز میشدید و خدای نکرده اتفاق بدی میوفتاد،اونقدر که آرزو میکردی کاش زمان برمیگشت عقب !فرض کن اون لحظه که در مقابل رفتار زشته اپن‌پسر سکوت کردی همون زمانیه که برگشته عقب و تو با بزرگی و صبرت جلوی یه اتفاق یا حادثه رو‌ گرفتی،بهش فکر نکن تو اون لحظه شعور به خرج دادی اما متاسفانه اون بیشعورتر از این حرفا بود

کلا پشیمونم بهش توضیح میدادم ولی هرچی میگفتم نمیفهمید

بعضی آدما دیوونه ن 

ولش کن بهش فکر نکن 

2706