2733
2734
سلام به دوستان گلم دوستام بهم پیشنهاد دادند که تو کافی شاپ تولد بگیرم خواستم بپرسم برای ده نفر قیمت چقدر در میاد ( قهوه + کیک تولد) کافی شاپ کیک تولد داره یا اینکه باید از بیرون کیک سفارش بدم؟؟؟
خــدایــــــــــــــــا دستهایم را به سویت بلند میکنم... دستهایم را خالی بر نگردان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه کیک تولد که ندارن اما ایده خوبیه در کل حداقل سرویس و قهوه ت و از 7 به بالا حساب کن دیگه نهایت 10 12 بعدم کیک و خودت ببری بهتره با چند تا بادکنک قشنگه
....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!
2738
اره بابا اون طوری که یه کیک زشت ساده رو برشی میارن برات 7 8 تومن حداقل نیشع بااب 50 تومن اما خودت هر چی بخری 30ومن بیشتر نمیشه البته باید دوستان بخرن رسمش اینه
....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!
عزیزم هر قهوه الان از ٦هزار تومن شروع میشه تا ١٣هزار تومن بستگی داره اونا چی سفارش بدن بعدم کیک خودت حداقل ٨٠هزار تومن میشه من هفته گذشته واسه تولد پسرم ٤کیلوسفارش دادم ٨٠شد دیگه خودت حساب کتابتو بکن حداقل ٢کیلو کیک میخای